Výsledky rok: 2018

Zvolen Cup 2018 | 04. február | Zvolen
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Juraj Zaťko Kumite juniori do 68 kg 3. miesto
Samuel Gális Kumite kadeti/ky do 52 kg 3. miesto
Sofia Mináriková Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 3. miesto
Andrej Sedlár Kumite ml.kadeti/ky do 55 kg 1. miesto
Richard Páleš Kata st.žiaci/ky 1. miesto
Nikol Žáková Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3. miesto
Romana Streicherová Kata dievčatá 3. miesto
Zimná Univerziáda SR 2018 | 08. február | Zvolen
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Martin Gažík Kumite Seniori 75 kg 2. miesto
Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo | 10. február | Trenčín
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Matúš Marko Agility st.žiaci/ky 1. miesto
Richard Páleš Kata st.žiaci/ky 1. miesto
Dominik Remeň Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Nikol Žáková Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3. miesto
Kimi De Jong Agility ml.žiaci/ky 3. miesto
Kimi De Jong Kumite ml.žiaci/ky do 38 kg 2. miesto
Sofia  Hatalová Agility ml.žiaci/ky 2. miesto
Sofia  Hatalová Kumite ml.žiaci/ky do 38 kg 3. miesto
Tomáš Naňo Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 3. miesto
Paulína  Solčanská Kumite ml.žiaci/ky nad 35 kg 1. miesto
Sofian Hafid Agility chlapci 1. miesto
Kiara De Jong Agility dievčatá 3. miesto
Lucia Slamková Agility dievčatá 2. miesto
Orava Cup 2018 | 24. február | Dolný Kubín
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Samuel Gális Kumite kadeti/ky do 52 kg 3. miesto
Viktória Pálešová Kata st.žiaci/ky 2. miesto
Viktória Pálešová Kumite st.žiaci/ky 30 kg 2. miesto
Dominik Remeň Kata st.žiaci/ky 2. miesto
Richard Páleš Kata st.žiaci/ky 1. miesto
Romana Streicherová Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
Romana Streicherová Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 3. miesto
Tomáš Naňo Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo | 03. marec | Partizánske
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Matúš Marko Agility st.žiaci/ky 1. miesto
Adrián Mokoš Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 2. miesto
Adrián Mokoš Kata st.žiaci/ky 2. miesto
Richard Páleš Agility st.žiaci/ky 2. miesto
Richard Páleš Kata st.žiaci/ky 1. miesto
Richard Páleš Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3. miesto
Viktória Pálešová Kata st.žiaci/ky 2. miesto
Viktória Pálešová Agility st.žiaci/ky 2. miesto
Dominik Remeň Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Paulína  Solčanská Agility st.žiaci/ky 3. miesto
Kimi De Jong Kumite ml.žiaci/ky do 38 kg 1. miesto
Sofia  Hatalová Agility ml.žiaci/ky 2. miesto
Sofia  Hatalová Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
Tomáš Naňo Agility ml.žiaci/ky 3. miesto
Tomáš Naňo Kata ml.žiaci/ky 2. miesto
Tomáš Naňo Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 3. miesto
Paulína  Solčanská Kumite ml.žiaci/ky nad 35 kg 2. miesto
Romana Streicherová Agility ml.žiaci/ky 3. miesto
Lucia Sláviková Agility ml.žiaci/ky 3. miesto
Sofian Hafid Agility chlapci 3. miesto
Kamil Kutlák Agility chlapci 2. miesto
Lucas Ružička Agility chlapci 1. miesto
Simon Schmizing Agility chlapci 3. miesto
Kiara De Jong Agility dievčatá 1. miesto
Lucia Slamková Agility dievčatá 1. miesto
38. ročník Grand Prix Slovakia 2018 | 09. marec | Bratislava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Andrej Sedlár Kumite kadeti/ky do 55 kg 1. miesto
Sofia  Hatalová Kumite st.žiaci/ky do 38 kg 3. miesto
Romana Streicherová Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
Romana Streicherová Kumite ml.žiaci/ky 24 kg 3. miesto
Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo | 24. marec | Stará Ľubovňa
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Dominik Remeň Kata st.žiaci/ky 1. miesto
Nikol Žáková Agility st.žiaci/ky 3. miesto
Nikol Žáková Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3. miesto
Tomáš Naňo Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
Tomáš Naňo Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 3. miesto
Romana Streicherová Agility ml.žiaci/ky 1. miesto
Romana Streicherová Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 2. miesto
14. ročník Otvorených majstrovstiev shito ryu karate | 07. apríl | Dunajská Streda
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Katarína Langová Kumite juniori do 50 kg 2. miesto
Emma  Sommerová Kata juniori 3. miesto
Samuel Gális Kumite kadeti/ky do 55 kg 3. miesto
Majstrovstvá SR seniorov 2018 | 14. apríl | Žilina
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Renáta Winklerová Kata Seniori 3. miesto
Alžbeta Krátka Kata Seniori 3. miesto
Renáta Winklerová Kata TEAM Zeny 2. miesto
Alžbeta Krátka Kata TEAM Zeny 2. miesto
Emma  Sommerová Kata TEAM Zeny 2. miesto
Budapest Open 2018 | 08. september | Budapest
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Nikol Žáková Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Tomáš Naňo Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
Sofia  Hatalová Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
Sofia  Hatalová Kumite ml.žiaci/ky nad 30 kg 3. miesto
1. kolo SP ml. kadetov, kadetov, juniorov, U21  | 22. september | Košice
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Monika Krošláková Kumite juniori 53 kg 3. miesto
Katarína Langová Kumite juniori 53 kg 3. miesto
Emma  Sommerová Kata juniori 3. miesto
Andrej Sedlár Kumite ml.kadeti/ky nad 55 kg 3. miesto
1. kolo BUK mládeže a Majstrovstvá BUK kadetov a juniorov | 30. september | Viničné
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Richard Páleš Kata st.žiaci/ky 2. miesto
18th International Vienna Open 2018 | 06. október | Viedeň
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Laura Naňová Kumite kadeti/ky nad 54 kg 3. miesto
Viktória Pálešová Kata ml.kadeti/ky 2. miesto
Matúš Marko Kata ml.kadeti/ky 3. miesto
Nikol Žáková Kata st.žiaci/ky 2. miesto
Nikol Žáková Kumite st.žiaci/ky 30 kg 2. miesto
Lucia Sláviková Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
Lucia Sláviková Kumite ml.žiaci/ky 1. miesto
Tomáš Naňo Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 1. miesto
pohár SNP 33. ročník | 06. október | Banská Bystrica
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Natália Rusňáková Kata Seniori 3. miesto
Natália Rusňáková Kumite juniori nad 54 kg 1. miesto
Selma Omerbasic Kata kadeti/ky 2. miesto
Sofia Mináriková Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3. miesto
Sofia Mináriková Kata ml.kadeti/ky 3. miesto
Romana Streicherová Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
Romana Streicherová Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 2. miesto
Grand Prix Ostrava 2018 | 04. november | Ostrava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Richard Páleš Kata ml.kadeti/ky 2. miesto
Viktória Pálešová Kata ml.kadeti/ky 2. miesto
Tomáš Naňo Kumite st.žiaci/ky do 32 kg 1. miesto
Trstenský pohár karate XXI. ročník | 10. november | Tvrdošín
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Selma Omerbasic Kata kadeti/ky 2. miesto
Tomáš Naňo Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 3. miesto
Tomáš Naňo Kata ml.žiaci/ky 2. miesto
Slovenský pohár kadetov, juniorov U21 , 2. kolo | 17. november | Šurany
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Monika Krošláková Kumite juniori 53 kg 1. miesto
Katarína Langová Kumite juniori 53 kg 3. miesto
Emma  Sommerová Kata juniori 3. miesto
Natália Rusňáková Kumite juniori do 59 kg 3. miesto
Majstrovstvá Slovenskej republiky dorastencov, juniorov a U21 - 2018 | 01. december | Trnava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Monika Krošláková Kumite juniori 53 kg 3. miesto
Katarína Langová Kumite juniori 53 kg 3. miesto
Emma  Sommerová Kata juniori 3. miesto
Emma Podobová Kumite juniori 53 kg 2. miesto