Výsledky rok: 2019

Zvolen cup 2019 | 10. február | Zvolen
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Viktória Pálešová Kata ml.kadeti/ky 3. miesto
Lucia Sláviková Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 1. miesto
Richard Páleš Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3. miesto
Tomáš Naňo Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
Slovenský pohár detí a žiakov 1. kolo | 16. február | Trenčín
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Kimi De Jong Agility st.žiaci/ky 2. miesto
Nela Grmanová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3. miesto
Nela Grmanová Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Tomáš Naňo Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 2. miesto
Romana Streicherová Agility ml.žiaci/ky 1. miesto
Romana Streicherová Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
Tomáš Fabo Agility chlapci 3. miesto
Sofian Hafid Agility chlapci 1. miesto
Kiara De Jong Agility dievčatá 1. miesto
Lucia Póšová Agility dievčatá 1. miesto
Kiara De Jong Kumite TEAM 3. miesto
Lucia Slamková Kumite TEAM 3. miesto
Grand Prix Slovakia 2019 | 23. február | Bratislava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Nikol Žáková Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 3. miesto
Romana Streicherová Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
Lucia Slamková Kumite dievčatá do 28 kg 3. miesto
Slovenský pohár detí a žiakov 3. kolo | 13. apríl | Stará Ľubovňa
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Nela Grmanová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 1. miesto
Nela Grmanová Kata st.žiaci/ky 1. miesto
Richard Páleš Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3. miesto
Lucia Sláviková Agility st.žiaci/ky 2. miesto
Lucia Sláviková Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2. miesto
Kamil Kutlák Agility ml.žiaci/ky 3. miesto
Tomáš Naňo Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 3. miesto
Romana Streicherová Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
Radoslav Némethy Agility chlapci 2. miesto
Lucia Póšová Agility dievčatá 1. miesto
Lucia Slamková Agility dievčatá 3. miesto
Lucia Slamková Kumite dievčatá do 28 kg 2. miesto
Romana Streicherová Agility dievčatá 3. miesto
Galanta Karate Cup 22. ročník | 04. máj | Galanta
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Tomáš Naňo Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2. miesto
Tomáš Naňo Kumite ml.žiaci/ky nad 32 kg 1. miesto
Tomáš Naňo Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
Memoriál Jozefa Juhaňáka 2019 | 18. máj | Žiar nad Hronom
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Matúš Marko Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 2. miesto
Sofia Godálová Kata st.žiaci/ky 1. miesto
Sofia Godálová Kumite st.žiaci/ky 30 kg 2. miesto
Nela Grmanová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3. miesto
Nela Grmanová Kata st.žiaci/ky 1. miesto
Nela Grmanová Agility st.žiaci/ky 2. miesto
Michaela Matejovičová Kata st.žiaci/ky 2. miesto
Richard Páleš Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Kamil Kutlák Agility ml.žiaci/ky 1. miesto
Fillip Slamka Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 3. miesto
Fillip Slamka Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
Sofian Hafid Agility chlapci 3. miesto
Lucia Póšová Agility dievčatá 3. miesto
Rebeka Repková Agility dievčatá 2. miesto
Lucia Slamková Agility dievčatá 3. miesto
Lucia Slamková Kumite dievčatá 24 kg 3. miesto