Výsledky rok: 2006

Slovenský pohár mládeže  | 25. február | Vráble
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Michaela  Macková Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3. miesto
Martin  Jakubička Kumite st.žiaci/ky 45 kg 2. miesto
Vanessa Pavlovičová Kata dievčatá 3. miesto
MZsZK seniorov + 3. kolo pohára mládeže | 05. marec | Kolárovo
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kata Seniori 3. miesto
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 1. miesto
Marek Barányi Kata kadeti/ky 3. miesto
Mária  Novotná Kumite kadeti/ky do 50 kg 2. miesto
Miroslav  Čepko Kumite kadeti/ky 65 kg 2. miesto
Marek Barányi Kumite kadeti/ky nad 68 kg 2. miesto
Michaela  Macková Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Michaela  Macková Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3. miesto
Vanessa Pavlovičová Kata dievčatá 2. miesto
Slovenský pohár mládeže 3. kolo | 01. apríl | Trnava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mária  Novotná Kumite kadeti/ky do 50 kg 2. miesto
Miroslav  Čepko Kumite kadeti/ky 65 kg 3. miesto
Michaela  Macková Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2. miesto
Martin  Jakubička Kumite st.žiaci/ky 45 kg 3. miesto
Vanessa Pavlovičová Kata dievčatá 3. miesto
MZsZK mládeže | 15. apríl | Komárno
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Simona Grežďová Kata kadeti/ky 2. miesto
Simona Grežďová Kata kadeti/ky 3. miesto
Marek Barányi Kata kadeti/ky 2. miesto
Mária  Novotná Kumite kadeti/ky do 50 kg 2. miesto
Miroslav  Čepko Kumite kadeti/ky 65 kg 2. miesto
Marek Barányi Kumite kadeti/ky nad 68 kg 2. miesto
Miroslav  Ďurík Kata st.žiaci/ky 2. miesto
Peter Dibala Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Michaela  Macková Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Peter Milata Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2. miesto
Michaela  Macková Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2. miesto
Marek  Novotný Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
Lívia Petrásšková Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
Lívia Petrásšková Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
Marek  Novotný Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 3. miesto
Jaroslav  Herpay Kumite ml.žiaci/ky nad 40 kg 2. miesto
Erik  Hanko Kata chlapci 3. miesto
Kristína  Štreicherová ml Kata dievčatá 3. miesto
Kristína  Cérovská Kata dievčatá 3. miesto
Vanessa Pavlovičová Kata dievčatá 3. miesto
Galanta cup  | 29. apríl | Galanta
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kata juniori 1. miesto
Mgr.Milan Barányi Kumite juniori 75 kg 2. miesto
Michaela  Macková Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3. miesto
Jaroslav  Herpay Kumite ml.žiaci/ky nad 40 kg 3. miesto
Vanessa Pavlovičová Kata dievčatá 3. miesto
Majstrovstvá SR | 13. máj | Košice
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mária  Novotná Kumite kadeti/ky do 50 kg 3. miesto
Miroslav  Čepko Kumite kadeti/ky 65 kg 3. miesto
Michaela  Macková Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2. miesto
Vanessa Pavlovičová Kata dievčatá 2. miesto
Majstrovstvá SR družstiev | 03. jún | Bánovce nad Bebravou
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Marek Barányi Kumite kadeti/ky 2. miesto
Miroslav  Čepko Kumite kadeti/ky 2. miesto
Tomáš  Gracias Kumite kadeti/ky 2. miesto
Európsky pohár mládeže | 17. jún | Bratislava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mária  Novotná Kumite kadeti/ky do 50 kg 2. miesto
1. kolo ZsZK | 30. september | Galanta
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Radovan Trlanda Kata st.juniori/ky 3. miesto
Mgr.Milan Barányi Kumite st.juniori/ky 75 kg 3. miesto
Radovan Trlanda Kumite st.juniori/ky nad 78 kg 2. miesto
Nikola Zdichavská Kata kadeti/ky 2. miesto
Simona Grežďová Kata kadeti/ky 3. miesto
Miroslav  Čepko Kata kadeti/ky 2. miesto
Marek Barányi Kata kadeti/ky 3. miesto
Peter Dibala Kata kadeti/ky 3. miesto
Mária  Novotná Kumite kadeti/ky do 50 kg 2. miesto
Peter Dibala Kumite kadeti/ky do 55 kg 1. miesto
Marek Barányi Kumite kadeti/ky 65 kg 1. miesto
Miroslav  Čepko Kumite kadeti/ky nad 68 kg 1. miesto
Miroslav  Ďurík Kumite kadeti/ky nad 68 kg 2. miesto
Mária  Novotná Kata kadeti/ky 1. miesto
Marek  Štefkovič Kumite st.žiaci/ky 45 kg 3. miesto
Michaela  Macková Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 1. miesto
Michaela  Macková Kata st.žiaci/ky 2. miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite ml.žiaci/ky do 40 kg 1. miesto
Kristína  Cérovská Kumite ml.žiaci/ky do 40 kg 3. miesto
Lívia Petrásšková Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 2. miesto
Vanessa Pavlovičová Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 1. miesto
Marek  Novotný Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 3. miesto
Marek  Novotný Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
Lívia Petrásšková Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
Kristína  Štreicherová ml Kata ml.žiaci/ky 2. miesto
Kristína  Cérovská Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
Vanessa Pavlovičová Kata dievčatá 2. miesto
Slovenský pohár dorastencov a juniorov 1. kolo | 14. október | Sabinov
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kumite st.juniori/ky 75 kg 2. miesto
Marek Barányi Kumite kadeti/ky 65 kg 3. miesto
Kachikan cup  | 29. október | Nitra
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Simona Grežďová Kumite kadeti/ky do 55 kg 3. miesto
Marek Barányi Kumite kadeti/ky 65 kg 1. miesto
Miroslav  Čepko Kumite kadeti/ky nad 68 kg 3. miesto
Michaela  Macková Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 1. miesto
Lívia Petrásšková Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 3. miesto
MZsZK dorastencov a juniorov + 2. kolo Zs pohár mládeže | 11. november | Nové Zámky
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kata st.juniori/ky 2. miesto
Mgr.Milan Barányi Kumite st.juniori/ky 75 kg 2. miesto
Mária  Novotná Kata kadeti/ky 3. miesto
Nikola Zdichavská Kata kadeti/ky 3. miesto
Matej  Štefkovič Kata kadeti/ky 2. miesto
Marek Barányi Kata kadeti/ky 3. miesto
Peter Dibala Kata kadeti/ky 3. miesto
Mária  Novotná Kumite kadeti/ky do 55 kg 2. miesto
Simona Grežďová Kumite kadeti/ky do 55 kg 3. miesto
Peter Dibala Kumite kadeti/ky do 55 kg 1. miesto
Matej  Štefkovič Kumite kadeti/ky do 60 kg 3. miesto
Marek Barányi Kumite kadeti/ky nad 68 kg 1. miesto
Miroslav  Ďurík Kumite kadeti/ky nad 68 kg 3. miesto
Michaela  Macková Kata st.žiaci/ky 1. miesto
Dávid Števčík Kata st.žiaci/ky 2. miesto
Michaela  Macková Kumite st.žiaci/ky nad 45 kg 1. miesto
Lívia Petrásšková Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
Lívia Petrásšková Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
Kristína  Cérovská Kata ml.žiaci/ky 2. miesto
Lívia Petrásšková Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 1. miesto
Kristína  Cérovská Kumite ml.žiaci/ky do 40 kg 2. miesto
Vanessa Pavlovičová Kumite ml.žiaci/ky do 40 kg 3. miesto
Jaroslav  Herpay Kumite ml.žiaci/ky nad 40 kg 3. miesto
Denis  Grežďo Kata chlapci 2. miesto
Vanessa Pavlovičová Kata dievčatá 1. miesto
Slovenský pohár dorastencov a juniorov 2. kolo | 25. november | Trenčín
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kumite st.juniori/ky 75 kg 3. miesto
Majstrovstvá SR dorastencov a juniorov | 09. december | Žilina
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Miroslav  Čepko Kumite kadeti/ky nad 68 kg 2. miesto