Výsledky rok: 2008

Akademické Majstrovstvá Slovenska 2008 | 28. január | Žilina
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 3.miesto
Majstrovstvá ZsZK seniorov  | 03. február | Neded
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mária  Novotná Kata Seniori 1.miesto
Simona Grežďová Kata Seniori 2.miesto
Peter Dibala Kata Seniori 3.miesto
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 3.miesto
pohár ZsZK mládeže do 18r | 03. február | Neded
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Michaela  Macková Kata kadeti/ky 1.miesto
Mária  Novotná Kata kadeti/ky 2.miesto
Simona Grežďová Kata kadeti/ky 3.miesto
Simona Grežďová Kumite kadeti/ky do 57 kg 2.miesto
Mária  Novotná Kumite kadeti/ky do 57 kg 3.miesto
Peter Milata Kumite ml.kadeti/ky do 60 kg 2.miesto
Michaela  Macková Kumite ml.kadeti/ky do 50 kg 1.miesto
Lívia Petrásšková Kata st.žiaci/ky 1.miesto
Lívia Petrásšková Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 1.miesto
Marek  Novotný Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Šimon Dibala Kumite st.žiaci/ky do 50 kg 3.miesto
Erik  Hanko Kumite ml.žiaci/ky do 40 kg 2.miesto
Denis  Grežďo Kumite ml.žiaci/ky nad 40 kg 1.miesto
Kristián  Zdichavský Kumite ml.žiaci/ky nad 40 kg 3.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite ml.žiaci/ky nad 40 kg 2.miesto
Kristína  Cérovská Kumite ml.žiaci/ky nad 40 kg 3.miesto
Michal Kováčik Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Adam Vaňo Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Alexander Gábriš Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Jakub  Cérovský Kata chlapci 3.miesto
Alexander Gábriš Kata chlapci 3.miesto
Slovenský pohár | 16. február | Žilina
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Lívia Petrásšková Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2.miesto
Kristína  Cérovská Kumite ml.žiaci/ky do 40 kg 1.miesto
Slovenský pohár | 23. február | Bratislava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 3.miesto
Slovenský pohár | 08. marec | Komárno
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Kristína  Cérovská Kumite ml.žiaci/ky do 40 kg 2.miesto
Majstrovstvá ZsZK mládeže do 14r | 19. apríl | Topoľčany
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Lívia Petrásšková Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Lívia Petrásšková Kumite st.žiaci/ky nad 45 kg 1.miesto
Marek  Novotný Kumite st.žiaci/ky 45 kg 2.miesto
Maroš Kmotorka Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Kristína  Cérovská Kumite ml.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite ml.žiaci/ky nad 40 kg 2.miesto
Denis  Grežďo Kumite ml.žiaci/ky nad 40 kg 3.miesto
Michal Kováčik Kumite ml.žiaci/ky nad 40 kg 2.miesto
Alexander Gábriš Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Alexander Gábriš Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Jakub  Cérovský Kata chlapci 3.miesto
Marcela Langová Kata dievčatá 3.miesto
Galanta Cup2013 | 26. apríl | Galanta
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 2.miesto
Mária  Novotná Kata juniori 3.miesto
Lívia Petrásšková Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 1.miesto
Denis  Grežďo Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Kristián  Zdichavský Kumite ml.žiaci/ky nad 40 kg 2.miesto
Majstrovstvá Slovenska detí a žiakov do 14r | 10. máj | Košice
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Marek  Novotný Kumite st.žiaci/ky 45 kg 2.miesto
Lívia Petrásšková Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite ml.žiaci/ky nad 40 kg 3.miesto
Shito ryu OPEN 2008 | 31. máj | Nové Zámky
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mária  Novotná Kumite juniori do 59 kg 3.miesto
Simona Grežďová Kumite juniori do 59 kg 3.miesto
Peter Milata Kumite kadeti/ky do 57 kg 3.miesto
Marek  Štefkovič Kumite kadeti/ky do 55 kg 3.miesto
Matej  Štefkovič Kumite kadeti/ky do 68 kg 3.miesto
Marcela Langová Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Kristína  Cérovská Kumite ml.žiaci/ky do 40 kg 2.miesto
Roman Múdry Kata chlapci 1.miesto
Dominik Kucbel Kata chlapci 2.miesto
Roman Múdry Kata chlapci 2.miesto
Monika Gurmusová Kata dievčatá 3.miesto
Majstrovstvá Slovenska družstiev 2008 | 08. jún | Bánovce nad Bebravou
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Kristína  Štreicherová ml Kumite ml.žiaci/ky 3.miesto
Katarína Langová Kata TEAM 2.miesto
Veronika Hurychová Kata TEAM 2.miesto
Filip Gál Kata TEAM 3.miesto
Jakub  Cérovský Kata TEAM 3.miesto
Peter Milata Kata TEAM 2.miesto
Marek  Štefkovič Kata TEAM 2.miesto
Matej  Štefkovič Kata TEAM 2.miesto
Mária  Novotná Kata TEAM 1.miesto
Simona Grežďová Kata TEAM 1.miesto
Nikola Zdichavská Kata TEAM 1.miesto
Nikola Zdichavská Kumite TEAM 1.miesto
Simona Grežďová Kumite TEAM 1.miesto
Mária  Novotná Kumite TEAM 1.miesto
Monika Gurmusová Kata TEAM 2.miesto
Emma  Sommerová Kata TEAM 3.miesto
Roman Múdry Kata TEAM 3.miesto
Denis Gurmus Kata TEAM 3.miesto
Jakub  Cérovský Kata TEAM 3.miesto
Dominik Horváth Kata TEAM 3.miesto
Dominik Kucbel Kata TEAM 3.miesto
Slovenský pohár | 15. september | Galanta
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 3.miesto
Simona Grežďová Kumite juniori do 59 kg 2.miesto
Michaela  Macková Kumite kadeti/ky do 47 kg 2.miesto
Peter Milata Kumite kadeti/ky do 57 kg 3.miesto
Slovenský pohár | 18. október | Žilina
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Lívia Petrásšková Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 2.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite ml.žiaci/ky do 40 kg 1.miesto
pohár ZsZK mládeže do 18r | 25. október | Zemné
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mária  Novotná Kata juniori 1.miesto
Simona Grežďová Kata juniori 2.miesto
Nikola Zdichavská Kata juniori 3.miesto
Matej  Štefkovič Kata juniori 2.miesto
Mária  Novotná Kumite juniori +59 kg 2.miesto
Simona Grežďová Kumite juniori +59 kg 3.miesto
Michaela  Macková Kata kadeti/ky 1.miesto
Martina  Buchelová Kata kadeti/ky 2.miesto
Marek  Štefkovič Kata kadeti/ky 3.miesto
Michaela  Macková Kumite kadeti/ky do 54 kg 1.miesto
Martina  Buchelová Kumite kadeti/ky nad 54 kg 1.miesto
Marek  Novotný Kumite kadeti/ky do 52 kg 3.miesto
Marek  Štefkovič Kumite kadeti/ky 70 kg 1.miesto
Matej  Štefkovič Kumite kadeti/ky do 76 kg 3.miesto
Maroš Kmotorka Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Lívia Petrásšková Kata st.žiaci/ky 1.miesto
Kristína  Cérovská Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Lívia Petrásšková Kumite st.žiaci/ky 45 kg 1.miesto
Kristína  Cérovská Kumite st.žiaci/ky 45 kg 2.miesto
Juraj Dimitrov Kata ml.žiaci/ky 1.miesto
Mário Hlavačka Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Marián Kapičák Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite ml.žiaci/ky nad 40 kg 1.miesto
Alexander Gábriš Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Denis  Grežďo Kumite ml.žiaci/ky nad 40 kg 3.miesto
Kristián  Zdichavský Kumite ml.žiaci/ky nad 40 kg 3.miesto
Dominik Kucbel Kumite chlapci do 32 kg 3.miesto
Roman Múdry Kumite chlapci 24 kg 2.miesto
Dominik Kucbel Kumite chlapci do 32 kg 2.miesto
Barbora  Dubná Kata dievčatá 2.miesto
Marcela Langová Kata dievčatá 3.miesto
Barbora  Dubná Kata dievčatá 2.miesto
Veronika Hurychová Kumite dievčatá do 35 kg 2.miesto
Marcela Langová Kumite dievčatá do 35 kg 3.miesto
Marcela Langová Kata TEAM 1.miesto
Barbora  Dubná Kata TEAM 1.miesto
Veronika Hurychová Kata TEAM 1.miesto
Roman Múdry Kata TEAM 2.miesto
Jakub  Petrík Kata TEAM 2.miesto
Dominik Kucbel Kata TEAM 2.miesto
Slovenský pohár | 22. november | Sabinov
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mária  Novotná Kumite juniori do 59 kg 2.miesto
Kachikan Cup 2008 | 29. november | Nitra
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mária  Novotná Kumite juniori do 59 kg 3.miesto
Simona Grežďová Kumite juniori do 59 kg 3.miesto
Michaela  Macková Kumite kadeti/ky do 47 kg 2.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite st.žiaci/ky do 50 kg 3.miesto
Lívia Petrásšková Kumite st.žiaci/ky 45 kg 2.miesto
Majstrovstvá ZsZK kadetov,juniorov 2008 | 30. november | Nové Zámky
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Simona Grežďová Kata juniori 1.miesto
Mária  Novotná Kata juniori 2.miesto
Matej  Štefkovič Kata juniori 3.miesto
Mária  Novotná Kumite juniori +59 kg 1.miesto
Simona Grežďová Kumite juniori +59 kg 2.miesto
Matej  Štefkovič Kumite juniori do 76 kg 3.miesto
Mgr.Milan Barányi Kumite st.juniori/ky do 78 kg 1.miesto
Marek  Novotný Kata kadeti/ky 2.miesto
Michaela  Macková Kata kadeti/ky 1.miesto
Martina  Buchelová Kata kadeti/ky 3.miesto
Peter Milata Kumite kadeti/ky do 57 kg 2.miesto
Marek  Novotný Kumite kadeti/ky do 57 kg 3.miesto
Martina  Buchelová Kumite kadeti/ky nad 54 kg 2.miesto
Michaela  Macková Kumite kadeti/ky nad 54 kg 3.miesto
Marek  Štefkovič Kumite kadeti/ky do 63 kg 2.miesto
pohár ZsZK mládeže do 14r | 30. november | Nové Zámky
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Lívia Petrásšková Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Lívia Petrásšková Kumite st.žiaci/ky 45 kg 1.miesto
Kristína  Cérovská Kumite st.žiaci/ky 45 kg 2.miesto
Adrián Tóth Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Veronika Hurychová Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Erik  Hanko Kumite ml.žiaci/ky nad 40 kg 3.miesto
Roman Múdry Kumite chlapci do 28 kg 2.miesto
Roman Múdry Kumite chlapci 24 kg 1.miesto
Barbora  Dubná Kata dievčatá 2.miesto
Marcela Langová Kata dievčatá 3.miesto
Emma  Sommerová Kata dievčatá 3.miesto
Barbora  Dubná Kata dievčatá 2.miesto
Barbora  Dubná Kumite dievčatá 30 kg 2.miesto
Marcela Langová Kumite dievčatá 30 kg 3.miesto
Barbora  Dubná Kumite dievčatá 30 kg 2.miesto
Roman Múdry Kata TEAM 1.miesto
Dominik Kucbel Kata TEAM 1.miesto
Jakub  Petrík Kata TEAM 1.miesto
Marcela Langová Kata TEAM 2.miesto
Emma  Sommerová Kata TEAM 2.miesto
Barbora  Dubná Kata TEAM 2.miesto
Dominik Horváth Kata TEAM 3.miesto
Samuel Fábry Kata TEAM 3.miesto
Denis Gurmus Kata TEAM 3.miesto
Majstrovstvá Slovenska kadetov a juniorov 2008 | 13. december | Trenčín
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mária  Novotná Kumite juniori do 59 kg 3.miesto
Mgr.Milan Barányi Kata st.juniori/ky 3.miesto
Peter Milata Kumite kadeti/ky do 57 kg 3.miesto
Michaela  Macková Kumite kadeti/ky do 47 kg 3.miesto