Výsledky rok: 2009

Majstrovstvá ZsZK seniorov 2009 | 14. február | Neded
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mária  Novotná Kata Seniori 2.miesto
Simona Grežďová Kata Seniori 1.miesto
Peter Milata Kata Seniori 3.miesto
Mária  Novotná Kumite Seniori 61 kg 2.miesto
Simona Grežďová Kumite Seniori do 55 kg 2.miesto
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 3.miesto
pohár ZsZK mládeže do 18r | 14. február | Neded
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mária  Novotná Kata juniori 1.miesto
Simona Grežďová Kata juniori 3.miesto
Mária  Novotná Kumite juniori do 59 kg 1.miesto
Simona Grežďová Kumite juniori do 59 kg 2.miesto
Peter Milata Kata kadeti/ky 2.miesto
Peter Milata Kumite kadeti/ky do 57 kg 3.miesto
Lívia Petrásšková Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Veronika Hurychová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Adrián Tóth Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Alexander Gábriš Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Alexander Gábriš Kumite ml.žiaci/ky do 40 kg 2.miesto
Lívia Petrásšková Kumite ml.žiaci/ky nad 45 kg 1.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite ml.žiaci/ky nad 45 kg 3.miesto
Denis Gurmus Kata chlapci 3.miesto
Michal  Buchel Kumite chlapci do 32 kg 3.miesto
Marcela Langová Kata dievčatá 1.miesto
Emma  Sommerová Kata dievčatá 2.miesto
Monika Gurmusová Kata dievčatá 3.miesto
Barbora  Dubná Kata dievčatá 3.miesto
Marcela Langová Kata dievčatá 2.miesto
Emma  Sommerová Kata dievčatá 3.miesto
Marcela Langová Kumite dievčatá 30 kg 1.miesto
Barbora  Dubná Kumite dievčatá 30 kg 3.miesto
Monika Gurmusová Kumite dievčatá do 35 kg 2.miesto
Slovenský pohár | 07. marec | Komárno
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Roman Múdry Kumite chlapci 24 kg 2.miesto
Majstrovstvá ZsZK mládeže do 14r | 04. apríl | Topoľčany
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Simona Grežďová Kata juniori 1.miesto
Mária  Novotná Kata juniori 2.miesto
Nikola Zdichavská Kata juniori 3.miesto
Matej  Štefkovič Kata juniori 3.miesto
Mária  Novotná Kumite juniori do 59 kg 1.miesto
Simona Grežďová Kumite juniori do 59 kg 2.miesto
Martina  Buchelová Kumite juniori do 59 kg 3.miesto
Nikola Zdichavská Kumite juniori +59 kg 2.miesto
Matej  Štefkovič Kumite juniori do 76 kg 3.miesto
Juraj Dimitrov Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Lívia Petrásšková Kumite st.žiaci/ky nad 45 kg 1.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite st.žiaci/ky nad 45 kg 3.miesto
Kristína  Cérovská Kumite st.žiaci/ky nad 45 kg 3.miesto
Kristián  Zdichavský Kumite st.žiaci/ky nad 50 kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kata ml.žiaci/ky 1.miesto
Mário Hlavačka Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Marián Kapičák Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Mário Hlavačka Kumite ml.žiaci/ky nad 40 kg 3.miesto
Michal  Buchel Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Filip Hlavačka Kumite ml.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Roman Múdry Kata chlapci 2.miesto
Dominik Kucbel Kata chlapci 3.miesto
Roman Múdry Kumite chlapci do 28 kg 2.miesto
Dominik Kucbel Kumite chlapci do 32 kg 3.miesto
Marcela Langová Kata dievčatá 1.miesto
Emma  Sommerová Kata dievčatá 3.miesto
Monika Gurmusová Kata dievčatá 3.miesto
Marcela Langová Kata dievčatá 1.miesto
Barbora  Dubná Kumite dievčatá 30 kg 1.miesto
Marcela Langová Kumite dievčatá 30 kg 2.miesto
Monika Gurmusová Kumite dievčatá do 35 kg 2.miesto
Veronika Hurychová Kumite dievčatá do 35 kg 3.miesto
Roman Múdry Kata TEAM 1.miesto
Dominik Kucbel Kata TEAM 1.miesto
Jakub  Petrík Kata TEAM 1.miesto
Samuel Fábry Kata TEAM 2.miesto
Tomáš Gábel Kata TEAM 2.miesto
Lukáš  Gábel Kata TEAM 2.miesto
Filip Gál Kata TEAM 3.miesto
Denis Gurmus Kata TEAM 3.miesto
Jakub  Krátky Kata TEAM 3.miesto
Marcela Langová Kata TEAM 1.miesto
Emma  Sommerová Kata TEAM 1.miesto
Barbora  Dubná Kata TEAM 1.miesto
Katarína Langová Kata TEAM 2.miesto
Monika Gurmusová Kata TEAM 2.miesto
Klára Zámečníková Kata TEAM 2.miesto
Galanta Cup 2009 | 25. apríl | Galanta
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Nikola Zdichavská Kata Seniori 2.miesto
Mária  Novotná Kata Seniori 3.miesto
Tomáš  Kleman Kata Seniori 3.miesto
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 1.miesto
Mária  Novotná Kata juniori 3.miesto
Nikola Zdichavská Kata juniori 3.miesto
Mária  Novotná Kumite juniori do 59 kg 2.miesto
Martina  Buchelová Kumite juniori do 59 kg 3.miesto
Marek  Novotný Kata kadeti/ky 3.miesto
Marek  Novotný Kumite kadeti/ky do 52 kg 1.miesto
Michaela  Macková Kumite kadeti/ky do 54 kg 1.miesto
Kristián  Zdichavský Kumite st.žiaci/ky nad 50 kg 3.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite st.žiaci/ky nad 45 kg 2.miesto
Veronika Hurychová Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Roman Múdry Kumite chlapci 24 kg 2.miesto
Dominik Kucbel Kumite chlapci nad 28 kg 3.miesto
Marcela Langová Kata dievčatá 3.miesto
Monika Gurmusová Kumite dievčatá nad 32 kg 3.miesto
Majstrovstvá Slovenska detí a žiakov do 14r | 16. máj | Košice
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Lívia Petrásšková Kumite st.žiaci/ky nad 45 kg 3.miesto
Roman Múdry Kumite chlapci 24 kg 2.miesto
Shito ryu OPEN 2009 | 23. máj | Nové Zámky
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mária  Novotná Kata Seniori 3.miesto
Simona Grežďová Kata Seniori 3.miesto
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 1.miesto
Simona Grežďová Kumite juniori do 57 kg 2.miesto
Mária  Novotná Kumite juniori +59 kg 2.miesto
Martina  Buchelová Kumite juniori +59 kg 3.miesto
Lívia Petrásšková Kata kadeti/ky 3.miesto
Lívia Petrásšková Kumite kadeti/ky do 50 kg 1.miesto
Michaela  Macková Kumite kadeti/ky nad 50 kg 2.miesto
Natália Kúdelová Kata ml.kadeti/ky 2.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite ml.kadeti/ky nad 45 kg 1.miesto
Michal  Buchel Kata st.žiaci/ky 1.miesto
Marián Kapičák Kata st.žiaci/ky 3.miesto
David Matuška Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Sebastián Chmelár Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Rastislav Mackovič Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Silvia Zelinková Kata ml.žiaci/ky 1.miesto
Klára Zámečníková Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Monika Krošláková Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Marcela Langová Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Adam Gaži Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Roman Múdry Kata ml.žiaci/ky 1.miesto
Roman Múdry Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 2.miesto
Dominik Kucbel Kumite ml.žiaci/ky nad 32 kg 3.miesto
Barbora  Dubná Kumite ml.žiaci/ky nad 32 kg 3.miesto
Marcela Langová Kumite ml.žiaci/ky nad 32 kg 3.miesto
Marek  Jakube Kata chlapci 3.miesto
Radovan Krupka Kata chlapci 3.miesto
Majstrovstvá Slovenska družstiev 2009 | 07. jún | Bánovce nad Bebravou
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Roman Múdry Kata TEAM 1.miesto
Dominik Kucbel Kata TEAM 1.miesto
Jakub  Petrík Kata TEAM 1.miesto
Marcela Langová Kata TEAM 1.miesto
Emma  Sommerová Kata TEAM 1.miesto
Barbora  Dubná Kata TEAM 1.miesto
Katarína Langová Kata TEAM 2.miesto
Klára Zámečníková Kata TEAM 2.miesto
Michaela Horváthová Kata TEAM 2.miesto
Marek  Novotný Kata TEAM 2.miesto
Denis  Grežďo Kata TEAM 2.miesto
Kristián  Zdichavský Kata TEAM 2.miesto
Michaela  Macková Kata TEAM 1.miesto
Mária  Novotná Kata TEAM 1.miesto
Simona Grežďová Kata TEAM 1.miesto
Mgr.Milan Barányi Kata TEAM 2.miesto
Tomáš  Kleman Kata TEAM 2.miesto
Michaela  Macková Kumite TEAM 3.miesto
Mária  Novotná Kumite TEAM 3.miesto
Simona Grežďová Kumite TEAM 3.miesto
Nikola Zdichavská Kumite TEAM 3.miesto
Martina  Buchelová Kumite TEAM 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite TEAM 3.miesto
Slovenský pohár | 15. september | Sabinov
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Simona Grežďová Kata juniori 3.miesto
Mária  Novotná Kumite st.juniori/ky nad 60 kg 3.miesto
Lívia Petrásšková Kumite kadeti/ky do 47 kg 3.miesto
Michaela  Macková Kumite kadeti/ky do 54 kg 3.miesto
Budapest OPEN 2009 | 20. september | Budapest
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Marcela Langová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Barbora  Dubná Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Marcela Langová Kumite ml.žiaci/ky nad 32 kg 3.miesto
Grand Prix Plzen | 03. október | Plzen-CR
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Veronika Hurychová Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Rapid Cup 2009 | 11. október | Bratislava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mária  Novotná Kumite juniori +59 kg 2.miesto
Michaela  Macková Kumite kadeti/ky do 54 kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Marcela Langová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Marcela Langová Kumite ml.žiaci/ky nad 30 kg 1.miesto
Barbora  Dubná Kumite ml.žiaci/ky nad 30 kg 2.miesto
Sebastián Chmelár Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 3.miesto
Dominik Kucbel Kumite ml.žiaci/ky nad 28 kg 3.miesto
Kachikan Cup 2009 | 17. október | Nitra
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Simona Grežďová Kumite juniori 53 kg 1.miesto
Mária  Novotná Kumite juniori +59 kg 1.miesto
Lívia Petrásšková Kumite st.juniori/ky nad 45 kg 3.miesto
Michaela  Macková Kumite kadeti/ky do 54 kg 3.miesto
Marcela Langová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Marcela Langová Kumite ml.žiaci/ky nad 30 kg 1.miesto
Sebastián Chmelár Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 1.miesto
Dominik Kucbel Kumite ml.žiaci/ky nad 30 kg 2.miesto
Veronika Hurychová Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 1.miesto
pohár ZsZK mládeže do 18r | 24. október | Zemné
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mária  Novotná Kata juniori 1.miesto
Simona Grežďová Kata juniori 2.miesto
Matej  Štefkovič Kata juniori 3.miesto
Mária  Novotná Kumite juniori +59 kg 1.miesto
Simona Grežďová Kumite juniori +59 kg 2.miesto
Matej  Štefkovič Kumite st.juniori/ky nad 78 kg 3.miesto
Michaela  Macková Kata kadeti/ky 1.miesto
Lívia Petrásšková Kata kadeti/ky 2.miesto
Michaela  Macková Kumite kadeti/ky do 54 kg 1.miesto
Natália Kúdelová Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Juraj Dimitrov Kumite ml.kadeti/ky nad 50 kg 2.miesto
Mário Hlavačka Kumite ml.kadeti/ky nad 50 kg 3.miesto
Mário Hlavačka Kumite ml.kadeti/ky nad 50 kg 3.miesto
Juraj Dimitrov Kumite ml.kadeti/ky nad 50 kg 2.miesto
Lívia Petrásšková Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Natália Kúdelová Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 3.miesto
Lívia Petrásšková Kumite ml.kadeti/ky nad 45 kg 1.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite ml.kadeti/ky nad 45 kg 2.miesto
Marián Kapičák Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kata st.žiaci/ky 1.miesto
Roman Múdry Kata st.žiaci/ky 1.miesto
Dušan Michalík Kata st.žiaci/ky 3.miesto
David Matuška Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Simona Kožiaková Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Veronika Hurychová Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 1.miesto
Barbora  Dubná Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Tomáš Gábel Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Denis Škvarenina Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Alexander Gábriš Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Silvia Zelinková Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Marcela Langová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Monika Krošláková Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Dominik Kucbel Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Monika Krošláková Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 2.miesto
Sebastián Chmelár Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 1.miesto
Boris  Bobocký Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 3.miesto
Dominik Kucbel Kumite ml.žiaci/ky nad 32 kg 1.miesto
Monika Krošláková Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 2.miesto
Sebastián Chmelár Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 1.miesto
Boris  Bobocký Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 3.miesto
Dominik Kucbel Kumite ml.žiaci/ky nad 32 kg 1.miesto
Silvia Zelinková Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Silvia Zelinková Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 2.miesto
Sebastián Chmelár Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 1.miesto
Jakub  Petrík Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 2.miesto
Lukáš  Gábel Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 3.miesto
Dominik Kucbel Kumite ml.žiaci/ky nad 32 kg 1.miesto
Lukáš  Gábel Kata chlapci 3.miesto
Lukáš  Gábel Kata chlapci 1.miesto
Katarína Langová Kata dievčatá 1.miesto
Klára Zámečníková Kata dievčatá 2.miesto
Katarína Langová Kata dievčatá 1.miesto
Klára Zámečníková Kata dievčatá 2.miesto
Katarína Langová Kumite dievčatá 24 kg 1.miesto
Klára Zámečníková Kumite dievčatá 24 kg 2.miesto
Majstrovstvá SsZK kadetov a juniorov | 07. november | Žiar n/Hronom
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Kristína  Štreicherová ml Kumite st.žiaci/ky nad 50 kg 1.miesto
Marcela Langová Kumite ml.žiaci/ky nad 30 kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Boris  Bobocký Kumite chlapci 30 kg 2.miesto
Katarína Langová Kata dievčatá 2.miesto
Majstrovstvá ZsZK kadetov,juniorov 2009 | 21. november | Močenok
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Martina  Buchelová Kata juniori 1.miesto
Matej  Štefkovič Kata juniori 2.miesto
Martina  Buchelová Kumite juniori do 59 kg 3.miesto
Matej  Štefkovič Kumite juniori nad 76 kg 2.miesto
Lívia Petrásšková Kata kadeti/ky 1.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kata kadeti/ky 2.miesto
Lívia Petrásšková Kumite kadeti/ky do 54 kg 1.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite kadeti/ky nad 54 kg 3.miesto
pohár ZsZK mládeže do 14r | 21. november | Močenok
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Marián Kapičák Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Juraj Dimitrov Kumite ml.kadeti/ky nad 50 kg 3.miesto
Natália Kúdelová Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Marián Kapičák Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 2.miesto
Lívia Petrásšková Kumite ml.kadeti/ky nad 45 kg 1.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite ml.kadeti/ky nad 45 kg 2.miesto
Veronika Hurychová Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Roman Múdry Kata st.žiaci/ky 1.miesto
Denis Škvarenina Kata st.žiaci/ky 3.miesto
David Matuška Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Denis Škvarenina Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 1.miesto
Michal  Buchel Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Roman Múdry Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Šimon Vaňo Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Dušan Michalík Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Roman Múdry Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 1.miesto
Denis Škvarenina Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Michal  Buchel Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Monika Krošláková Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Marcela Langová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Jakub  Petrík Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Boris  Bobocký Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Marcela Langová Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 1.miesto
Monika Krošláková Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Barbora  Dubná Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Jakub  Petrík Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 2.miesto
Tomáš Gábel Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 3.miesto
Roman Ábel Kumite ml.žiaci/ky nad 32 kg 3.miesto
Monika Krošláková Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Jakub  Petrík Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Marcela Langová Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 1.miesto
Monika Krošláková Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Boris  Bobocký Kumite chlapci do 28 kg 2.miesto
Sebastián Chmelár Kumite chlapci do 28 kg 3.miesto
Lukáš  Gábel Kumite chlapci do 32 kg 2.miesto
Jakub  Petrík Kumite chlapci do 32 kg 3.miesto
Katarína Langová Kata dievčatá 1.miesto
Michaela Horváthová Kata dievčatá 2.miesto
Klára Zámečníková Kata dievčatá 3.miesto
Katarína Langová Kumite dievčatá 24 kg 1.miesto
Michaela Horváthová Kumite dievčatá 24 kg 2.miesto
Klára Zámečníková Kumite dievčatá 24 kg 3.miesto
Slovenský pohár | 22. november | Sabinov
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Peter Milata Kumite juniori 3.miesto
Simona Grežďová Kumite juniori do 59 kg 3.miesto
Michaela  Macková Kumite kadeti/ky do 54 kg 2.miesto
Majstrovstvá Slovenska kadetov a juniorov 2009 | 12. december | Poprad
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Michaela  Macková Kumite kadeti/ky do 54 kg 2.miesto