Výsledky rok: 2010

pohár SsZK 2010 | 06. február | Banská Bystrica
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Marcela Langová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Marcela Langová Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Slovenský pohár | 13. február | Spišská n/Ves
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 3.miesto
Slovenský pohár | 20. február | Žilina
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Veronika Hurychová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 1.miesto
Silvia Zelinková Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Boris  Bobocký Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Barbora  Dubná Kumite ml.žiaci/ky nad 30 kg 1.miesto
Sebastián Chmelár Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 1.miesto
Katarína Langová Kata dievčatá 1.miesto
Katarína Langová Kumite dievčatá 24 kg 1.miesto
Tatami Cup 2010 | 21. február | Budapest
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky nad 30 kg 1.miesto
Sebastián Chmelár Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Boris  Bobocký Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Barbora  Dubná Kumite ml.žiaci/ky nad 30 kg 1.miesto
Sebastián Chmelár Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 3.miesto
Harasuto cup 2010 | 28. február | Lodz-POL
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Veronika Hurychová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2.miesto
Barbora  Dubná Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Barbora  Dubná Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Marcela Langová Kata TEAM 2.miesto
Barbora  Dubná Kata TEAM 2.miesto
Veronika Hurychová Kata TEAM 2.miesto
Majstrovstvá ZsZK seniorov 2010 | 06. marec | Nesvady
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Simona Grežďová Kata Seniori 1.miesto
Mária  Novotná Kata Seniori 2.miesto
Michaela  Macková Kata Seniori 3.miesto
Martina  Buchelová Kata Seniori 3.miesto
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 1.miesto
Mária  Novotná Kumite Seniori 61 kg 2.miesto
Simona Grežďová Kumite Seniori 61 kg 3.miesto
pohár ZsZK mládeže do 18r | 06. marec | Nesvady
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Michaela  Macková Kata juniori 1.miesto
Martina  Buchelová Kata juniori 2.miesto
Matej  Štefkovič Kata juniori 1.miesto
Peter Milata Kata juniori 2.miesto
Michaela  Macková Kumite juniori do 59 kg 1.miesto
Martina  Buchelová Kumite juniori do 59 kg 2.miesto
Peter Milata Kumite juniori do 68 kg 3.miesto
Matej  Štefkovič Kumite juniori nad 78 kg 3.miesto
Natália Kúdelová Kata ml.kadeti/ky 2.miesto
Natália Kúdelová Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Natália Kúdelová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Juraj Dimitrov Kumite ml.kadeti/ky nad 50 kg 3.miesto
Simona Kožiaková Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Natália Petrová Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Šimon Vaňo Kata st.žiaci/ky 1.miesto
Michal  Buchel Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Dušan Michalík Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Denis Škvarenina Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 1.miesto
Michal  Buchel Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Šimon Vaňo Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Marcela Langová Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 1.miesto
Simona Kožiaková Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Natália Petrová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Michal  Buchel Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Denis Škvarenina Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Dominik Kucbel Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Alexander Gábriš Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 3.miesto
Silvia Zelinková Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Sebastián Chmelár Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Sebastián Chmelár Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Jakub  Petrík Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 1.miesto
Silvia Zelinková Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 2.miesto
Barbora  Dubná Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Emma  Sommerová Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 2.miesto
Sebastián Chmelár Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 1.miesto
Tomáš Gábel Kumite ml.žiaci/ky nad 32 kg 1.miesto
Lukáš  Gábel Kumite ml.žiaci/ky nad 32 kg 3.miesto
Slovenský pohár | 07. marec | Komárno
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Veronika Hurychová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2.miesto
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Sebastián Chmelár Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Barbora  Dubná Kumite ml.žiaci/ky nad 30 kg 3.miesto
Sebastián Chmelár Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 1.miesto
Boris  Bobocký Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 3.miesto
Katarína Langová Kumite dievčatá 24 kg 2.miesto
Grand Prix Žilina 2010 | 28. marec | Žilina
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Natália Kúdelová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite ml.kadeti/ky nad 45 kg 3.miesto
Marcela Langová Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Roman Múdry Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 2.miesto
Barbora  Dubná Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 1.miesto
Zvolen Cup 2014 | 11. apríl | Zvolen
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Kristína  Štreicherová ml Kumite ml.kadeti/ky nad 45 kg 2.miesto
Marcela Langová Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Veronika Hurychová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2.miesto
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Barbora  Dubná Kumite ml.žiaci/ky BRH kg 2.miesto
Sebastián Chmelár Kumite ml.žiaci/ky BRH kg 2.miesto
Majstrovstvá ZsZK mládeže do 14r | 17. apríl | Partizánske
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Peter Milata Kata juniori 1.miesto
Martina  Buchelová Kumite juniori +59 kg 1.miesto
Peter Milata Kumite juniori do 68 kg 3.miesto
Lívia Petrásšková Kata kadeti/ky 1.miesto
Lívia Petrásšková Kumite kadeti/ky nad 54 kg 1.miesto
Natália Kúdelová Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Natália Kúdelová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite ml.kadeti/ky nad 45 kg 2.miesto
Andrej Riziky Kumite ml.kadeti/ky do 50 kg 3.miesto
Marek  Mojžiš Kumite ml.kadeti/ky nad 50 kg 2.miesto
Marcela Langová Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Martin Riziky Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Simona Kožiaková Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 1.miesto
Boris  Bobocký Kumite st.žiaci/ky 30 kg 2.miesto
Roman Múdry Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Denis Škvarenina Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Dušan Michalík Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Dominik Kucbel Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2.miesto
Samuel Laudon Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Martin Riziky Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 3.miesto
Alexander Gábriš Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 3.miesto
Simona Kožiaková Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Denis Škvarenina Kata st.žiaci/ky 1.miesto
Boris  Bobocký Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Šimon Vaňo Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Martin Legéň Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Simona Kožiaková Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Natália Petrová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Dušan Michalík Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Ivan Sikela Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Barbora  Dubná Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Jakub  Petrík Kata ml.žiaci/ky 1.miesto
Marek  Jakube Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 1.miesto
Silvia Zelinková Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 2.miesto
Klára Zámečníková Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 3.miesto
Emma  Sommerová Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 2.miesto
Barbora  Dubná Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Monika Krošláková Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Sebastián Chmelár Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 1.miesto
Jakub Ivacek Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 3.miesto
Roman Ábel Kumite ml.žiaci/ky nad 32 kg 3.miesto
Monika Krošláková Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Sebastián Chmelár Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Samuel Fábry Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Sebastián Chmelár Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 1.miesto
Jakub Ivacek Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 2.miesto
Michal  Laudon Kumite ml.žiaci/ky nad 32 kg 3.miesto
David Gaži Kumite chlapci 20 kg 1.miesto
Alex Čulák Kumite chlapci 20 kg 2.miesto
David Gaži Kata chlapci 3.miesto
Alex Palcát Kumite chlapci 24 kg 3.miesto
Šimon Vičan Kumite chlapci 24 kg 3.miesto
Laura Lauková Kumite dievčatá 20 kg 1.miesto
Tatiana Múdra Kumite dievčatá 20 kg 2.miesto
Emma Podobová Kumite dievčatá 24 kg 2.miesto
Grand Prix Slovakia 2010 | 18. apríl | Bratislava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Michaela  Macková Kumite juniori 53 kg 3.miesto
Galanta Cup 2010 | 25. apríl | Galanta
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Michaela  Macková Kumite juniori +59 kg 3.miesto
Lívia Petrásšková Kumite kadeti/ky do 54 kg 1.miesto
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky 3.miesto
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 1.miesto
Boris  Bobocký Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Roman Múdry Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Denis Škvarenina Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Barbora  Dubná Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky 3.miesto
Jakub  Petrík Kumite ml.žiaci/ky 3.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 1.miesto
Silvia Zelinková Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 2.miesto
Klára Zámečníková Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 3.miesto
Barbora  Dubná Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 1.miesto
Monika Krošláková Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Sebastián Chmelár Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 3.miesto
Jakub  Petrík Kumite ml.žiaci/ky nad 32 kg 3.miesto
Tatiana Múdra Kumite dievčatá do 25 kg 2.miesto
Majstrovstvá Slovenska detí a žiakov do 14r | 15. máj | Topoľčany
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Kristína  Štreicherová ml Kumite ml.kadeti/ky nad 45 kg 1.miesto
Veronika Hurychová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Sebastián Chmelár Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 1.miesto
Jakub  Petrík Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 3.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 1.miesto
Silvia Zelinková Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 3.miesto
Barbora  Dubná Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
David Gaži Kumite chlapci 24 kg 2.miesto
Tatiana Múdra Kumite dievčatá 20 kg 1.miesto
Laura Lauková Kumite dievčatá 24 kg 2.miesto
Emma Podobová Kumite dievčatá 24 kg 3.miesto
Veronika  Krátka Kumite dievčatá nad 32 kg 2.miesto
Shito ryu OPEN 2010 | 29. máj | Nové Zámky
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Michaela  Macková Kata Seniori 3.miesto
Michaela  Macková Kumite Seniori BRH kg 1.miesto
Michaela  Macková Kumite juniori nad 54 kg 1.miesto
Martina  Buchelová Kumite juniori nad 54 kg 2.miesto
Peter Milata Kumite juniori do 68 kg 2.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kata kadeti/ky 3.miesto
Natália Kúdelová Kumite kadeti/ky 45 kg 2.miesto
Lívia Petrásšková Kumite kadeti/ky nad 50 kg 1.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite kadeti/ky nad 50 kg 2.miesto
Boris  Bobocký Kata st.žiaci/ky 1.miesto
Šimon Vaňo Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Denis Škvarenina Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Michal  Buchel Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Simona Kožiaková Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Marcela Langová Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Veronika Hurychová Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2.miesto
Veronika Hurychová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Barbora  Dubná Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Denis Škvarenina Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Michal  Buchel Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Kristián Štepo Kumite st.žiaci/ky nad 45 kg 3.miesto
Sebastián Chmelár Kata ml.žiaci/ky 1.miesto
Michal  Laudon Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Silvia Zelinková Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Monika Krošláková Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Jakub  Petrík Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 3.miesto
Silvia Zelinková Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 3.miesto
Sebastián Chmelár Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Jakub  Petrík Kumite ml.žiaci/ky nad 30 kg 1.miesto
Michal  Laudon Kumite ml.žiaci/ky nad 30 kg 2.miesto
Alex Čulák Kumite chlapci do 25 kg 3.miesto
Emma Podobová Kumite dievčatá do 25 kg 1.miesto
Tatiana Múdra Kumite dievčatá do 25 kg 2.miesto
Laura Lauková Kumite dievčatá do 25 kg 3.miesto
Veronika  Krátka Kumite dievčatá nad 28 kg 3.miesto
Majstrovstvá Slovenska družstiev 2010 | 05. jún | Košice
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Marek  Jakube Kata TEAM 2.miesto
Jozef  Hrdý Kata TEAM 2.miesto
Radovan Krupka Kata TEAM 2.miesto
Klára Zámečníková Kata TEAM 2.miesto
Lucia  Matúšová Kata TEAM 2.miesto
Tereza Ružičková Kata TEAM 2.miesto
Katarína Langová Kata TEAM 2.miesto
Marcela Langová Kata TEAM 2.miesto
Emma  Sommerová Kata TEAM 2.miesto
Peter Milata Kata TEAM 3.miesto
Denis  Grežďo Kata TEAM 3.miesto
Kristián  Zdichavský Kata TEAM 3.miesto
Lívia Petrásšková Kata TEAM 3.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kata TEAM 3.miesto
Natália Kúdelová Kata TEAM 3.miesto
Katarína Langová Kumite TEAM 2.miesto
Klára Zámečníková Kumite TEAM 2.miesto
Tatiana Múdra Kumite TEAM 2.miesto
európsky pohár 2010 | 12. jún | Bratislava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Barbora  Dubná Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 1.miesto
Klára Zámečníková Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 1.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 3.miesto
Sebastián Chmelár Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 1.miesto
Tatiana Múdra Kumite dievčatá 20 kg 3.miesto
Emma Podobová Kumite dievčatá 24 kg 3.miesto
Veronika  Krátka Kumite dievčatá nad 28 kg 2.miesto
Budapest OPEN 2010 | 20. september | Budapest
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 1.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Silvia Zelinková Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 3.miesto
Grand Prix Plzen | 04. október | Plzen-CR
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Barbora  Dubná Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Veronika Hurychová Kumite ml.žiaci/ky nad 35 kg 3.miesto
Rapid Cup 2010 | 09. október | Bratislava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 1.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Jakub  Petrík Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Emma Podobová Kumite dievčatá do 25 kg 1.miesto
Slovenský pohár | 16. október | Galanta
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Lívia Petrásšková Kumite kadeti/ky do 54 kg 1.miesto
Tatami Cup 2010 | 16. október | Budapest
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Marcela Langová Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Kachikan Cup 2010 | 17. október | Nitra
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Michaela  Macková Kumite juniori do 59 kg 2.miesto
Lívia Petrásšková Kumite kadeti/ky do 54 kg 1.miesto
Marcela Langová Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Barbora  Dubná Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Sebastián Chmelár Kumite st.žiaci/ky 30 kg 2.miesto
Šimon Vaňo Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 1.miesto
Emma  Sommerová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 2.miesto
Emma Podobová Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
pohár ZsZK mládeže do 18r | 23. október | Nové Zámky
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mária  Novotná Kumite st.juniori/ky do 60 kg 1.miesto
Lívia Petrásšková Kata kadeti/ky 1.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kata kadeti/ky 3.miesto
Andrej Riziky Kata kadeti/ky 3.miesto
Andrej Riziky Kata kadeti/ky 3.miesto
Natália Kúdelová Kumite kadeti/ky do 54 kg 2.miesto
Lívia Petrásšková Kumite kadeti/ky do 54 kg 3.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite kadeti/ky nad 54 kg 3.miesto
Andrej Riziky Kumite kadeti/ky do 57 kg 3.miesto
Juraj Dimitrov Kumite kadeti/ky do 57 kg 3.miesto
Denis Škvarenina Kata ml.kadeti/ky 1.miesto
David Matuška Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Denis Škvarenina Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 1.miesto
Denis Škvarenina Kata ml.kadeti/ky 2.miesto
Denis Škvarenina Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 1.miesto
Alexander Gábriš Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Denis Kúdela Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 2.miesto
Simona Kožiaková Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Petra Božíková Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Monika Krošláková Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Boris  Bobocký Kata st.žiaci/ky 1.miesto
Šimon Vaňo Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Simona Kožiaková Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 1.miesto
Monika Gurmusová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2.miesto
Boris  Bobocký Kumite st.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Sebastián Chmelár Kumite st.žiaci/ky 30 kg 2.miesto
Dušan Michalík Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 1.miesto
Šimon Vaňo Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Michal  Buchel Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 1.miesto
Martin Legéň Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2.miesto
Marcela Langová Kata st.žiaci/ky 1.miesto
Barbora  Dubná Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Roman Múdry Kata st.žiaci/ky 1.miesto
Tomáš Gábel Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Martin Riziky Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Barbora  Dubná Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 1.miesto
Sebastián Chmelár Kumite st.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Boris  Bobocký Kumite st.žiaci/ky 30 kg 2.miesto
Roman Múdry Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Michal  Buchel Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2.miesto
Martin Legéň Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Martin Riziky Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 3.miesto
Silvia Zelinková Kata ml.žiaci/ky 1.miesto
Klára Zámečníková Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Silvia Zelinková Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Michal  Laudon Kumite ml.žiaci/ky nad 32 kg 3.miesto
Samuel Laudon Kumite ml.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 1.miesto
Emma  Sommerová Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Klára Zámečníková Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Silvia Zelinková Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Lukáš  Gábel Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Silvia Zelinková Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 1.miesto
Klára Zámečníková Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 2.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 3.miesto
Monika Krošláková Kumite ml.žiaci/ky nad 35 kg 1.miesto
Emma  Sommerová Kumite ml.žiaci/ky nad 35 kg 2.miesto
Veronika  Krátka Kumite ml.žiaci/ky nad 35 kg 3.miesto
Jakub  Petrík Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 2.miesto
Lukáš  Gábel Kumite ml.žiaci/ky nad 32 kg 3.miesto
Roman Ábel Kumite ml.žiaci/ky nad 32 kg 3.miesto
Alex Čulák Kumite chlapci 24 kg 3.miesto
Majstrovstvá ZsZK kadetov,juniorov 2010 | 13. november | Močenok
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Michaela  Macková Kata juniori 1.miesto
Peter Milata Kata juniori 2.miesto
Michaela  Macková Kumite juniori do 59 kg 1.miesto
Peter Milata Kumite juniori do 68 kg 3.miesto
Michaela  Macková Kata st.juniori/ky 1.miesto
Mária  Novotná Kata st.juniori/ky 2.miesto
Mária  Novotná Kumite st.juniori/ky do 60 kg 2.miesto
Lívia Petrásšková Kata kadeti/ky 1.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kata kadeti/ky 3.miesto
Lívia Petrásšková Kumite kadeti/ky do 54 kg 1.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite kadeti/ky nad 54 kg 1.miesto
Juraj Dimitrov Kumite kadeti/ky do 57 kg 2.miesto
Andrej Riziky Kumite kadeti/ky do 57 kg 3.miesto
pohár ZsZK mládeže do 14r | 13. november | Močenok
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Veronika Hurychová Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 2.miesto
Denis Škvarenina Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 1.miesto
Samuel Laudon Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 2.miesto
Denis Kúdela Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Kristián Štepo Kumite ml.kadeti/ky nad 50 kg 2.miesto
Denis Škvarenina Kata ml.kadeti/ky 1.miesto
David Matuška Kata ml.kadeti/ky 2.miesto
Adam Gaži Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Ivan Sikela Kumite ml.kadeti/ky do 32 kg 3.miesto
Denis Škvarenina Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 1.miesto
Samuel Laudon Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 2.miesto
Veronika Hurychová Kata ml.kadeti/ky 2.miesto
Roman Múdry Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Jakub  Petrík Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 1.miesto
Barbora  Dubná Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Simona Kožiaková Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2.miesto
Sebastián Chmelár Kumite st.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Roman Múdry Kumite st.žiaci/ky 30 kg 2.miesto
Jakub  Petrík Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Tomáš Gábel Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Petra Božíková Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Sebastián Chmelár Kata st.žiaci/ky 1.miesto
Šimon Vaňo Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Boris  Bobocký Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Sebastián Chmelár Kumite st.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Boris  Bobocký Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Dušan Michalík Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 1.miesto
Šimon Vaňo Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Marcela Langová Kata st.žiaci/ky 1.miesto
Barbora  Dubná Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 1.miesto
Klára Zámečníková Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 2.miesto
Silvia Zelinková Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Emma  Sommerová Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 2.miesto
Monika Krošláková Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 1.miesto
David Gaži Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 3.miesto
Klára Zámečníková Kata ml.žiaci/ky 1.miesto
Silvia Zelinková Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Silvia Zelinková Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 1.miesto
Radovan Krupka Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 3.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 1.miesto
Emma  Sommerová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Marek  Jakube Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Roman Ábel Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Veronika  Krátka Kumite dievčatá do 28 kg 1.miesto
Emma Podobová Kumite dievčatá do 28 kg 3.miesto
Emma Podobová Kumite dievčatá do 28 kg 2.miesto
Slovenský pohár | 21. november | Košice
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Lívia Petrásšková Kumite kadeti/ky do 54 kg 2.miesto
Vianočný turnaj  | 04. december | Trnava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 3.miesto
Mgr.Milan Barányi Kumite TEAM 3.miesto
Majstrovstvá Slovenska kadetov a juniorov 2010 | 18. december | Nové Zámky
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Michaela  Macková Kumite juniori do 59 kg 3.miesto
Lívia Petrásšková Kumite kadeti/ky do 54 kg 3.miesto