Výsledky rok: 2011

pohár SsZK 2011 | 06. február | Zvolen
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Kristína  Štreicherová ml Kumite kadeti/ky nad 54 kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 3.miesto
Marcela Langová Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Barbora  Dubná Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Barbora  Dubná Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 1.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Klára Zámečníková Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 2.miesto
Slovenský pohár | 19. február | Žilina
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Veronika Hurychová Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 3.miesto
Marcela Langová Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Sebastián Chmelár Kumite st.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Barbora  Dubná Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 1.miesto
Klára Zámečníková Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 3.miesto
Silvia Zelinková Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Tatami Cup 2011 | 26. február | Budapest
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Magda Hertelová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 1.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Klára Zámečníková Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 2.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 3.miesto
Silvia Zelinková Kumite ml.žiaci/ky nad 28 kg 3.miesto
Marcela Langová Kata TEAM 2.miesto
Katarína Langová Kata TEAM 2.miesto
Barbora  Dubná Kata TEAM 2.miesto
Harasuto cup 2011 | 27. február | Lodz-POL
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Veronika Hurychová Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite TEAM 1.miesto
Slovenský pohár | 07. marec | Komárno
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Veronika Hurychová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Denis Škvarenina Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 3.miesto
Sebastián Chmelár Kumite st.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Boris  Bobocký Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Šimon Vaňo Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 1.miesto
Barbora  Dubná Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2.miesto
Silvia Zelinková Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 1.miesto
Silvia Zelinková Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Majstrovstvá ZsZK seniorov 2011 | 12. marec | Nesvady
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Natália Jančovičová Kata Seniori 1.miesto
Magda Hertelová Kata Seniori 2.miesto
Mária Ružičková Kata Seniori 3.miesto
Tomáš  Kleman Kata Seniori 1.miesto
Mgr.Milan Barányi Kata Seniori 2.miesto
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 2.miesto
pohár ZsZK mládeže do 18r | 12. marec | Nesvady
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Michaela  Macková Kumite juniori +59 kg 1.miesto
Natália Kúdelová Kata kadeti/ky 2.miesto
Lívia Petrásšková Kata kadeti/ky 3.miesto
Natália Kúdelová Kumite kadeti/ky do 47 kg 3.miesto
Lívia Petrásšková Kumite kadeti/ky nad 54 kg 1.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite kadeti/ky nad 54 kg 2.miesto
Kristián Štepo Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Veronika Hurychová Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Samuel Laudon Kumite ml.kadeti/ky nad 45 kg 2.miesto
Dominika Macková Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Timea  Hlavačková Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Emma  Sommerová Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Barbora  Dubná Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Silvia Zelinková Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 1.miesto
Emma  Sommerová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 1.miesto
Monika Krošláková Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2.miesto
Barbora  Dubná Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 1.miesto
Sebastián Chmelár Kumite st.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Dušan Michalík Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Emma Podobová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Lucia  Matúšová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Michal  Laudon Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Jozef  Hrdý Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 2.miesto
Ivan Sikela Kumite ml.žiaci/ky nad 32 kg 1.miesto
Michal  Laudon Kumite ml.žiaci/ky nad 32 kg 2.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 1.miesto
Klára Zámečníková Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 2.miesto
Emma Podobová Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite ml.žiaci/ky 45 kg 2.miesto
Lukáš  Gábel Kumite ml.žiaci/ky nad 32 kg 3.miesto
Ivan Sikela Kumite ml.žiaci/ky nad 32 kg 3.miesto
Lea Jančovičová Kata dievčatá 3.miesto
Grand Prix Žilina 2011 | 02. apríl | Žilina
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Sebastián Chmelár Kumite st.žiaci/ky 30 kg 2.miesto
Boris  Bobocký Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Silvia Zelinková Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Emma Podobová Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 2.miesto
Klára Zámečníková Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Emma Podobová Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite ml.žiaci/ky 45 kg 3.miesto
Majstrovstvá ZsZK mládeže do 14r | 16. apríl | Kolárovo
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
David Gaži Kata juniori 2.miesto
David Goga Kumite juniori nad 76 kg 2.miesto
Lívia Petrásšková Kata kadeti/ky 2.miesto
Natália Kúdelová Kata kadeti/ky 3.miesto
Andrej Riziky Kata kadeti/ky 3.miesto
Lívia Petrásšková Kumite kadeti/ky nad 54 kg 2.miesto
Juraj Dimitrov Kumite kadeti/ky do 57 kg 1.miesto
Andrej Riziky Kumite kadeti/ky do 57 kg 3.miesto
Dušan Páleník Kumite kadeti/ky do 63 kg 3.miesto
Marek  Mojžiš Kumite kadeti/ky 70 kg 2.miesto
Adam Mojžiš Kumite kadeti/ky 70 kg 3.miesto
Filip Bezák Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Veronika Hurychová Kata ml.kadeti/ky 2.miesto
Petra Božíková Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Martin Riziky Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Petra Božíková Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 2.miesto
Veronika Hurychová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Denis Škvarenina Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 1.miesto
Samuel Laudon Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Denis Kúdela Kumite ml.kadeti/ky do 50 kg 2.miesto
Dominika Macková Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Marcela Langová Kata st.žiaci/ky 1.miesto
Barbora  Dubná Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Jakub  Petrík Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Silvia Zelinková Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 1.miesto
Emma  Sommerová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Simona Kožiaková Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Barbora  Dubná Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 2.miesto
Ivan Sikela Kumite st.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Šimon Vaňo Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Tomáš Gábel Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Roman Ábel Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 3.miesto
Emma Podobová Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Jozef  Hrdý Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 1.miesto
Radovan Krupka Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 2.miesto
Klára Zámečníková Kata ml.žiaci/ky 1.miesto
Klára Zámečníková Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 2.miesto
Emma Podobová Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Veronika  Krátka Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Jozef  Hrdý Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 2.miesto
Radovan Krupka Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 3.miesto
Lukáš  Gábel Kumite ml.žiaci/ky nad 32 kg 3.miesto
Veronika  Krátka Kata dievčatá 1.miesto
Lea Jančovičová Kata dievčatá 2.miesto
Veronika  Krátka Kata dievčatá 1.miesto
Lea Jančovičová Kata dievčatá 2.miesto
Slovenský pohár | 16. apríl | Sabinov
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 3.miesto
Grand Prix Slovakia 2011 | 18. apríl | Bratislava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Lívia Petrásšková Kumite kadeti/ky do 54 kg 3.miesto
World Cup-grand Prix Hr.Králové 2011 | 24. apríl | Hradec Králové
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Veronika Hurychová Kumite ml.kadeti/ky do 50 kg 1.miesto
Sebastián Chmelár Kumite st.žiaci/ky 30 kg 2.miesto
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky nad 35 kg 3.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Veronika Hurychová Kumite TEAM 2.miesto
Galanta Cup 2011 | 30. apríl | Galanta
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Tomáš  Kleman Kata Seniori 2.miesto
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 2.miesto
Marian Chalani Kumite Seniori nad 76 kg 3.miesto
Lívia Petrásšková Kata kadeti/ky 3.miesto
Natália Kúdelová Kumite kadeti/ky do 47 kg 2.miesto
Lívia Petrásšková Kumite kadeti/ky do 54 kg 1.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite kadeti/ky nad 54 kg 2.miesto
Juraj Dimitrov Kumite kadeti/ky do 67 kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Denis Škvarenina Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 1.miesto
Silvia Zelinková Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 1.miesto
Barbora  Dubná Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 1.miesto
Sebastián Chmelár Kumite st.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Jakub  Petrík Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 1.miesto
Klára Zámečníková Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Memoriál J.Juhaňáka | 14. máj | Žiar n/Hronom
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Filip Bezák Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Jakub  Petrík Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Jozef  Hrdý Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Jozef  Hrdý Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 2.miesto
Katarína Lukáčová Kumite dievčatá do 28 kg 3.miesto
Majstrovstvá Slovenska detí a žiakov do 14r | 21. máj | Spišská n/Ves
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Marcela Langová Kata st.juniori/ky 2.miesto
Veronika Hurychová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Denis Škvarenina Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 3.miesto
Barbora  Dubná Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Sebastián Chmelár Kumite st.žiaci/ky 30 kg 2.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 1.miesto
Emma Podobová Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 2.miesto
Veronika  Krátka Kumite dievčatá nad 28 kg 3.miesto
Shito ryu OPEN 2011 | 28. máj | Nové Zámky
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Kristína  Štreicherová ml Kumite ml.kadeti/ky nad 50 kg 2.miesto
Samuel Laudon Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 2.miesto
Dušan Michalík Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Roman Ábel Kumite ml.kadeti/ky nad 45 kg 2.miesto
Simona Röhmanova Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Silvia Zelinková Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite st.žiaci/ky 45 kg 1.miesto
Barbora  Dubná Kumite st.žiaci/ky 45 kg 2.miesto
Sebastián Chmelár Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 1.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 1.miesto
Klára Zámečníková Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 1.miesto
Katarína Lukáčová Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 3.miesto
Klára Zámečníková Kumite ml.žiaci/ky nad 32 kg 1.miesto
Lukáš  Gábel Kumite ml.žiaci/ky nad 30 kg 3.miesto
Lea Jančovičová Kata dievčatá 3.miesto
európsky pohár 2011 | 12. jún | Bratislava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Lívia Petrásšková Kumite kadeti/ky do 54 kg 1.miesto
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 1.miesto
Sebastián Chmelár Kumite st.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Boris  Bobocký Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 2.miesto
Klára Zámečníková Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Budapest OPEN 2011 | 18. september | Budapest
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Klára Zámečníková Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 2.miesto
Grand Prix Plzen 2011 | 02. október | Plzen-CR
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Barbora  Dubná Kumite ml.žiaci/ky do 40 kg 2.miesto
Popradský pohár 2011 | 15. október | Poprad
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Lívia Petrásšková Kumite kadeti/ky nad 54 kg 3.miesto
Slovenský pohár | 16. október | Galanta
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Lívia Petrásšková Kumite kadeti/ky do 54 kg 2.miesto
Martin Gažík Kumite kadeti/ky do 52 kg 3.miesto
pohár SsZK 2011 | 23. október | Žiar n/Hronom
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Lívia Petrásšková Kata kadeti/ky 3.miesto
Martin Gažík Kata kadeti/ky 1.miesto
Lívia Petrásšková Kumite kadeti/ky nad 54 kg 2.miesto
Martin Gažík Kumite kadeti/ky do 52 kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Marcela Langová Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Simona Röhmanova Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Barbora  Dubná Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 3.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 1.miesto
Klára Zámečníková Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Klára Zámečníková Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 2.miesto
pohár ZsZK mládeže do 14r | 12. november | Nové Zámky
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Emma Podobová Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 2.miesto
Kachikan Cup 2011 | 26. november | Nitra
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Lívia Petrásšková Kumite juniori do 59 kg 3.miesto
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2.miesto
Sebastián Chmelár Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 1.miesto
Klára Zámečníková Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Majstrovstvá ZsZK kadetov,juniorov 2011 | 27. november | Šurany
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Lívia Petrásšková Kumite juniori do 59 kg 1.miesto
Lívia Petrásšková Kata st.juniori/ky 1.miesto
Veronika Hurychová Kata kadeti/ky 3.miesto
Natália Kúdelová Kata kadeti/ky 3.miesto
Martin Gažík Kata kadeti/ky 2.miesto
Veronika Hurychová Kumite kadeti/ky do 47 kg 3.miesto
Natália Kúdelová Kumite kadeti/ky do 47 kg 3.miesto
Martin Gažík Kumite kadeti/ky do 52 kg 2.miesto
Denis Škvarenina Kumite kadeti/ky do 52 kg 3.miesto
Juraj Dimitrov Kumite kadeti/ky 70 kg 2.miesto
pohár ZsZK mládeže do 14r | 27. november | Šurany
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Martin Molčan Kata kadeti/ky 2.miesto
Richard  Kňaze Kata kadeti/ky 3.miesto
Martin  Jančovič Kata kadeti/ky 3.miesto
Kristián Štepo Kata ml.kadeti/ky 1.miesto
Kristián Štepo Kumite ml.kadeti/ky nad 50 kg 1.miesto
Veronika Hurychová Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite ml.kadeti/ky nad 45 kg 3.miesto
Dušan Michalík Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 2.miesto
Šimon Vaňo Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 3.miesto
Denis Škvarenina Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 1.miesto
Lucia  Matúšová Kata st.žiaci/ky 1.miesto
Simona Röhmanova Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Simona Röhmanova Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 1.miesto
Marcela Langová Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Monika Krošláková Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Emma  Sommerová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 1.miesto
Simona Röhmanova Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2.miesto
Monika Krošláková Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Boris  Bobocký Kumite st.žiaci/ky 30 kg 2.miesto
Martin Legéň Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Emma Podobová Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Veronika  Krátka Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Emma Podobová Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 2.miesto
Veronika  Krátka Kumite ml.žiaci/ky nad 35 kg 1.miesto
Alex Čulák Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 2.miesto
Jozef  Hrdý Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 2.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 1.miesto
Klára Zámečníková Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Emma Podobová Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Veronika  Krátka Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Jozef  Hrdý Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 3.miesto
Lea Jančovičová Kata dievčatá 2.miesto
Majstrovstvá Slovenska kadetov a juniorov 2011 | 03. december | Trnava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Lívia Petrásšková Kumite juniori do 59 kg 2.miesto
Martin Gažík Kumite kadeti/ky do 52 kg 2.miesto
Memoriál R.Farmadina | 10. december | Nitra
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Veronika Hurychová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky BRH kg 1.miesto