Výsledky rok: 2012

Akademické Majstrovstvá Slovenska 2012 | 26. január | Banská Bystrica
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 3.miesto
Slovenský pohár | 18. február | Rožňava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Katarína Langová Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Katarína Langová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Tatami Cup 2012 | 21. február | Budapest
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Marcela Langová Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky 45 kg 3.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Harasuto cup 2012 | 03. marec | Lodz-POL
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 1.miesto
Katarína Langová Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Majstrovstvá ZsZK seniorov 2012 | 03. marec | Nesvady
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kata Seniori 2.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kata Seniori 1.miesto
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 1.miesto
pohár ZsZK mládeže do 18r | 03. marec | Nesvady
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Kristína  Štreicherová ml Kata kadeti/ky 2.miesto
Juraj Dimitrov Kata kadeti/ky 2.miesto
Juraj Dimitrov Kumite kadeti/ky 70 kg 1.miesto
Dagmar  Adamkovičová Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Diana Oborná Kata ml.kadeti/ky 1.miesto
Kristína  Dikantová Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Filip Bezák Kata ml.kadeti/ky 1.miesto
Marcela Langová Kata ml.kadeti/ky 1.miesto
Veronika Hurychová Kata ml.kadeti/ky 2.miesto
Petra Božíková Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Diana Oborná Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Denis Škvarenina Kata ml.kadeti/ky 1.miesto
Šimon Vaňo Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Dušan Michalík Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Marcela Langová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 1.miesto
Petra Božíková Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite ml.kadeti/ky nad 45 kg 3.miesto
Dušan Michalík Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 2.miesto
Boris  Bobocký Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 3.miesto
Denis Škvarenina Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 1.miesto
Šimon Vaňo Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Martin Legéň Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Samuel Laudon Kumite ml.kadeti/ky do 50 kg 2.miesto
Timea  Hlavačková Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Timea  Hlavačková Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Emma  Sommerová Kata st.žiaci/ky 1.miesto
Klára Zámečníková Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Jakub  Petrík Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Klára Zámečníková Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Emma  Sommerová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 1.miesto
Simona Röhmanova Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2.miesto
Timea  Hlavačková Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 1.miesto
Sebastián Chmelár Kumite st.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Michal  Laudon Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Emma Podobová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Jozef  Hrdý Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Emma Podobová Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Veronika  Krátka Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Lea Jančovičová Kata dievčatá 1.miesto
Lea Jančovičová Kata dievčatá 1.miesto
Slovenský pohár | 11. marec | Komárno
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Marcela Langová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Katarína Langová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Emma Podobová Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Lea Jančovičová Kata dievčatá 3.miesto
Slovenský pohár | 21. apríl | Trenčín
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Sebastián Chmelár Kumite st.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Emma Podobová Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
World Cup-grand Prix Hr.Králové 2012 | 22. apríl | Hradec Králové
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Veronika Hurychová Kumite ml.kadeti/ky do 50 kg 2.miesto
Veronika Hurychová Kumite ml.kadeti/ky BRH kg 1.miesto
Sebastián Chmelár Kumite st.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Katarína Langová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Katarína Langová Kata ml.žiaci/ky 1.miesto
Katarína Langová Kata TEAM 2.miesto
Marcela Langová Kata TEAM 2.miesto
Veronika Hurychová Kata TEAM 2.miesto
Galanta Cup 2012 | 28. apríl | Galanta
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Kristína  Štreicherová ml Kata Seniori 2.miesto
Martin Gažík Kata Seniori 1.miesto
Tomáš  Kleman Kata Seniori 3.miesto
Natália Kúdelová Kumite kadeti/ky do 47 kg 3.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite kadeti/ky nad 54 kg 3.miesto
Juraj Dimitrov Kumite kadeti/ky 70 kg 3.miesto
Marcela Langová Kata ml.kadeti/ky 2.miesto
Marcela Langová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite ml.kadeti/ky nad 45 kg 3.miesto
Katarína Langová Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Emma  Sommerová Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Sebastián Chmelár Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Katarína Langová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 1.miesto
Klára Zámečníková Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Emma  Sommerová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Simona Röhmanova Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Emma Podobová Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 2.miesto
Veronika  Krátka Kumite ml.žiaci/ky nad 35 kg 3.miesto
Majstrovstvá ZsZK mládeže do 14r | 05. máj | Kolárovo
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mária Ružičková Kata Seniori 3.miesto
Martin Gažík Kata Seniori 1.miesto
Martin Gažík Kumite juniori do 68 kg 1.miesto
Natália Kúdelová Kata kadeti/ky 3.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kata kadeti/ky 3.miesto
Marek  Mojžiš Kata kadeti/ky 3.miesto
Natália Kúdelová Kumite kadeti/ky do 47 kg 2.miesto
Juraj Dimitrov Kumite kadeti/ky 70 kg 3.miesto
Marcela Langová Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Veronika Hurychová Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Samuel Laudon Kata ml.kadeti/ky 2.miesto
Denis Škvarenina Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Marcela Langová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 1.miesto
Jozef  Hrdý Kumite ml.kadeti/ky do 32 kg 3.miesto
Dušan Michalík Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 1.miesto
Denis Škvarenina Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 1.miesto
Martin Legéň Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 2.miesto
Samuel Laudon Kumite ml.kadeti/ky do 50 kg 2.miesto
Alexandra  Šudiová Kata st.žiaci/ky 1.miesto
Timea  Hlavačková Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Katarína Langová Kata st.žiaci/ky 1.miesto
Monika Krošláková Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Sebastián Chmelár Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Jakub  Petrík Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Katarína Langová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Klára Zámečníková Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Monika Krošláková Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 1.miesto
Emma  Sommerová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2.miesto
Simona Röhmanova Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Timea  Hlavačková Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 3.miesto
Sebastián Chmelár Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 1.miesto
Jakub  Petrík Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2.miesto
Emma Podobová Kata ml.žiaci/ky 1.miesto
Veronika  Krátka Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Katarína Lukáčová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Emma Podobová Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Veronika  Krátka Kumite ml.žiaci/ky nad 35 kg 1.miesto
Katarína Lukáčová Kumite ml.žiaci/ky nad 35 kg 2.miesto
Lea Jančovičová Kata dievčatá 1.miesto
Lea Jančovičová Kata dievčatá 3.miesto
Lea Jančovičová Kumite dievčatá do 28 kg 1.miesto
Memoriál J.Juhaňáka | 14. máj | Žiar n/Hronom
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Samuel Laudon Kata ml.kadeti/ky 2.miesto
Samuel Laudon Kumite ml.kadeti/ky do 60 kg 2.miesto
Simona Röhmanova Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Simona Röhmanova Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Jozef  Hrdý Kata ml.žiaci/ky 1.miesto
Mário  Bednárik Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Jozef  Hrdý Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 1.miesto
Mário  Bednárik Kumite ml.žiaci/ky nad 35 kg 3.miesto
Radovan Hurych Kata chlapci 2.miesto
Katarína Lukáčová Kumite dievčatá nad 35 kg 2.miesto
Majstrovstvá Slovenska detí a žiakov do 14r | 19. máj | Partizánske
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Katarína Langová Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Sebastián Chmelár Kumite st.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Veronika  Krátka Kumite ml.žiaci/ky nad 35 kg 3.miesto
Lea Jančovičová Kumite dievčatá do 28 kg 1.miesto
Shito ryu OPEN 2012 | 26. máj | Nové Zámky
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Kristína  Štreicherová ml Kata juniori 2.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite juniori nad 54 kg 1.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kata kadeti/ky 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite kadeti/ky do 50 kg 1.miesto
Natália Kúdelová Kumite kadeti/ky do 50 kg 2.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite kadeti/ky nad 50 kg 3.miesto
Sebastián Chmelár Kata st.žiaci/ky 1.miesto
Sebastián Chmelár Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Klára Zámečníková Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3.miesto
Katarína Lukáčová Kata dievčatá 1.miesto
Katarína Lukáčová Kata dievčatá 3.miesto
Katarína Lukáčová Kumite dievčatá nad 28 kg 2.miesto
Goju ryu OPEN 2012 | 27. máj | Viničné
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Marcela Langová Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Samuel Laudon Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Petra Božíková Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 1.miesto
Veronika Hurychová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Samuel Laudon Kumite ml.kadeti/ky do 50 kg 2.miesto
Marcela Langová Kata TEAM 1.miesto
Veronika Hurychová Kata TEAM 1.miesto
Petra Božíková Kata TEAM 1.miesto
Majstrovstvá Slovenska družstiev 2012 | 02. jún | Košice
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Katarína Langová Kata TEAM 1.miesto
Emma  Sommerová Kata TEAM 1.miesto
Klára Zámečníková Kata TEAM 1.miesto
Sebastián Chmelár Kata TEAM 2.miesto
Marek  Jakube Kata TEAM 2.miesto
Jozef  Hrdý Kata TEAM 2.miesto
Emma Podobová Kata TEAM 3.miesto
Monika Krošláková Kata TEAM 3.miesto
Simona Röhmanova Kata TEAM 3.miesto
Marcela Langová Kata TEAM 3.miesto
Veronika Hurychová Kata TEAM 3.miesto
Petra Božíková Kata TEAM 3.miesto
Vladimír  Dikant Kata TEAM 3.miesto
Peter Milata Kata TEAM 3.miesto
Martin Gažík Kata TEAM 3.miesto
Lea Jančovičová Kumite TEAM 3.miesto
Katarína Lukáčová Kumite TEAM 3.miesto
Barbora  Kováčová Kumite TEAM 3.miesto
Katarína Langová Kumite TEAM 3.miesto
Monika Krošláková Kumite TEAM 3.miesto
Emma Podobová Kumite TEAM 3.miesto
Sebastián Chmelár Kumite TEAM 3.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite TEAM 3.miesto
Martin Gažík Kumite TEAM 3.miesto
Grand Prix mládeže | 09. jún | Bratislava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
európsky pohár 2012 | 09. jún | Bratislava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Martin Gažík Kumite juniori do 55 kg 2.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite kadeti/ky nad 54 kg 3.miesto
Marcela Langová Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Marcela Langová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite ml.kadeti/ky nad 45 kg 3.miesto
Katarína Langová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Sebastián Chmelár Kumite st.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Lea Jančovičová Kumite dievčatá do 28 kg 2.miesto
Budapest OPEN 2012 | 15. september | Budapest
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Veronika Hurychová Kumite ml.kadeti/ky nad 45 kg 3.miesto
Katarína Langová Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Klára Zámečníková Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Marcela Langová Kumite st.žiaci/ky 45 kg 1.miesto
Croatia Open 2012 | 29. september | Rijeka, Croatia
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Lívia Petrásšková Kumite juniori +59 kg 3.miesto
Pohár ZsZK | 14. október | N.Zámky
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kata Seniori 1.miesto
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 2.miesto
Lívia Petrásšková Kata juniori 2.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kata juniori 3.miesto
Natália Kúdelová Kata juniori 3.miesto
Martin Gažík Kata juniori 1.miesto
Natália Kúdelová Kumite juniori 53 kg 2.miesto
Lívia Petrásšková Kumite juniori +59 kg 1.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite juniori +59 kg 3.miesto
Martin Gažík Kumite juniori 61 kg 1.miesto
Veronika Hurychová Kata kadeti/ky 2.miesto
Petra Božíková Kata kadeti/ky 3.miesto
Juraj Dimitrov Kata kadeti/ky 3.miesto
Petra Božíková Kumite kadeti/ky do 47 kg 2.miesto
Veronika Hurychová Kumite kadeti/ky do 54 kg 1.miesto
Samuel Laudon Kumite kadeti/ky do 52 kg 3.miesto
Filip Bezák Kumite kadeti/ky do 63 kg 3.miesto
Juraj Dimitrov Kumite kadeti/ky nad 68 kg 3.miesto
Leonard Prekop Kumite kadeti/ky +70 kg 2.miesto
Kristína  Dikantová Kata ml.kadeti/ky 1.miesto
Timea  Hlavačková Kata ml.kadeti/ky 2.miesto
Martin Molčan Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Marcela Langová Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Sebastián Chmelár Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Marcela Langová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 2.miesto
Simona Röhmanova Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Timea  Hlavačková Kumite ml.kadeti/ky nad 45 kg 2.miesto
Kristína  Dikantová Kumite ml.kadeti/ky nad 45 kg 3.miesto
Sebastián Chmelár Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 3.miesto
Boris  Bobocký Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 1.miesto
Tomáš Gábel Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Šimon Vaňo Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Alexandra  Šudiová Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Katarína Langová Kata st.žiaci/ky 1.miesto
Klára Zámečníková Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Katarína Langová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 1.miesto
Klára Zámečníková Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Monika Krošláková Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 1.miesto
Jozef  Hrdý Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Veronika  Krátka Kata ml.žiaci/ky 1.miesto
Emma Podobová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Mário  Bednárik Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Emma Podobová Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Veronika  Krátka Kumite ml.žiaci/ky nad 35 kg 1.miesto
Matúš  Kalník Kumite ml.žiaci/ky 24 kg 1.miesto
Rastislav Ružička Kumite chlapci do 28 kg 2.miesto
Barbora  Kováčová Kata dievčatá 3.miesto
Barbora  Kováčová Kumite dievčatá 20 kg 3.miesto
Slovenský pohár kadeti,juniori | 20. október | Galanta
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Lívia Petrásšková Kumite juniori +59 kg 2.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite juniori +59 kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite kadeti/ky do 54 kg 3.miesto
Grand Prix | 28. október | Plzen-CR
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Veronika Hurychová Kumite ml.kadeti/ky do 50 kg 1.miesto
Katarína Langová Kata st.žiaci/ky 3.miesto
M-ZsZK kadeti, juniori | 10. november | Zl.Moravce
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 1.miesto
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 2.miesto
Natália Kúdelová Kata juniori 3.miesto
Lívia Petrásšková Kata juniori 2.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kata juniori 3.miesto
Martin Gažík Kata juniori 2.miesto
Natália Kúdelová Kumite juniori 53 kg 2.miesto
Lívia Petrásšková Kumite juniori +59 kg 1.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite juniori +59 kg 2.miesto
Martin Gažík Kumite juniori 61 kg 1.miesto
Veronika Hurychová Kata kadeti/ky 3.miesto
Juraj Dimitrov Kata kadeti/ky 3.miesto
Petra Božíková Kumite kadeti/ky do 47 kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite kadeti/ky do 54 kg 3.miesto
Kristína  Dikantová Kumite kadeti/ky nad 54 kg 3.miesto
Samuel Laudon Kumite kadeti/ky do 52 kg 2.miesto
Filip Bezák Kumite kadeti/ky do 63 kg 3.miesto
Juraj Dimitrov Kumite kadeti/ky 70 kg 2.miesto
Marek  Mojžiš Kumite kadeti/ky +70 kg 3.miesto
Ema Lukáčová Kata ml.kadeti/ky 1.miesto
Diana Oborná Kata ml.kadeti/ky 2.miesto
Simona Röhmanova Kata ml.kadeti/ky 2.miesto
Marcela Langová Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Ema Lukáčová Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Boris  Bobocký Kata ml.kadeti/ky 2.miesto
Tomáš Gábel Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 1.miesto
Šimon Vaňo Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 2.miesto
Dušan Michalík Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Martin Legéň Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Simona Röhmanova Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 2.miesto
Marcela Langová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Jakub  Petrík Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Katarína Langová Kata st.žiaci/ky 1.miesto
Emma  Sommerová Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 1.miesto
Dagmar  Adamkovičová Kata st.žiaci/ky 1.miesto
Alexandra  Šudiová Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Emma  Sommerová Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Klára Zámečníková Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Lukáš  Gábel Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Jozef  Hrdý Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Jozef  Hrdý Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Lukáš  Gábel Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 3.miesto
Katarína Langová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 1.miesto
Klára Zámečníková Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Monika Krošláková Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 1.miesto
Emma Podobová Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Lea Jančovičová Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Katarína Lukáčová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Mário  Bednárik Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Matúš  Kalník Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 2.miesto
Alex Michal  Čulák Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 3.miesto
Katarína Lukáčová Kumite ml.žiaci/ky nad 35 kg 3.miesto
Rastislav Ružička Kata chlapci 2.miesto
Rastislav Ružička Kata chlapci 3.miesto
Rastislav Ružička Kumite chlapci 24 kg 1.miesto
Barbora  Kováčová Kumite dievčatá 20 kg 3.miesto
RAPID CUP | 11. november | Bratislava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Marcela Langová Kumite kadeti/ky 45 kg 1.miesto
Katarína Langová Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Klára Zámečníková Kumite st.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Katarína Langová Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Emma Podobová Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 2.miesto
Majstrovstvá SR 2012 Trnava | 01. december | Trnava, Mestká športová hala
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Martin Gažík Kumite juniori 61 kg 3.miesto
Martin Gažík Kata juniori 3.miesto
Natália Kúdelová Kumite juniori do 48 kg 2.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kumite juniori +59 kg 3.miesto
Lívia Petrásšková Kumite juniori +59 kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite kadeti/ky do 54 kg 2.miesto
Marek  Mojžiš Kumite kadeti/ky +70 kg 3.miesto
Kachikan Cup | 09. december | Nitra
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Martin Gažík Kata juniori 3.miesto
Martin Gažík Kumite juniori 61 kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite kadeti/ky do 54 kg 2.miesto
Marcela Langová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 1.miesto
Katarína Langová Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Katarína Langová Kumite st.žiaci/ky 30 kg 1.miesto
Emma Podobová Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Klára Zámečníková Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3.miesto