Výsledky rok: 2014

Slovenský pohár | 22. február | Sabinov
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 2.miesto
Katarína Langová Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Katarína Langová Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 2.miesto
Majstrovstvá ZsZK seniorov  | 01. marec | Nesvady
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kata Seniori 1.miesto
Natália Kúdelová Kata Seniori 2.miesto
Kristína  Štreicherová ml Kata Seniori 3.miesto
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 1.miesto
Majstrovstvá ZsZK mládeže do 14r | 01. marec | Nesvady
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Filip Bezák Kata juniori 2.miesto
Natália Kúdelová Kumite juniori do 59 kg 2.miesto
Petra Božíková Kumite kadeti/ky BRH kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite kadeti/ky BRH kg 1.miesto
Veronika Hurychová Kata kadeti/ky 2.miesto
Petra Božíková Kata kadeti/ky 3.miesto
Kristína  Dikantová Kata kadeti/ky 3.miesto
Jakub  Petrík Kata ml.kadeti/ky 2.miesto
Klára Zámečníková Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 1.miesto
Monika Krošláková Kumite ml.kadeti/ky nad 45 kg 2.miesto
Emma  Sommerová Kumite ml.kadeti/ky nad 45 kg 3.miesto
Jakub  Petrík Kumite ml.kadeti/ky do 50 kg 3.miesto
Juraj Zaťko Kumite ml.kadeti/ky do 50 kg 3.miesto
Juraj Zaťko Kata ml.kadeti/ky 2.miesto
Lukáš  Lisý Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Emma  Sommerová Kata ml.kadeti/ky 1.miesto
Klára Zámečníková Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Monika Krošláková Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Emma Podobová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 1.miesto
Barbora  Kováčová Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 3.miesto
Andrej Sedlár Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Angelo Adriano Marini Kata chlapci 3.miesto
Angelo Adriano Marini Kata chlapci 3.miesto
Barbora  Kováčová Kata dievčatá 2.miesto
Barbora  Kováčová Kata dievčatá 3.miesto
Majstrovstvá Slovenska seniorov 2014 | 22. marec | Žilina
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 3.miesto
Akademické Majstrovstvá Slovenska seniorov 2014 | 22. marec | Žilina
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Miroslav  Čepko Kumite Seniori do 84 kg 2.miesto
Lívia Petrásšková Kumite Seniori do 55 kg 3.miesto
Majstrovstvá Slovenska seniorov družstiev 2014 | 22. marec | Žilina
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kumite TEAM 3.miesto
Miroslav  Čepko Kumite TEAM 3.miesto
Dušan Chabroň Kumite TEAM 3.miesto
Pavol Kováčik Kumite TEAM 3.miesto
Shito ryu OPEN 2014 | 29. marec | Nové Zámky
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Martin Gažík Kata Seniori 3.miesto
Martin Gažík Kumite Seniori 65 kg 1.miesto
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 2.miesto
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori BRH kg 3.miesto
Marcela Langová Kata kadeti/ky 3.miesto
Marcela Langová Kumite kadeti/ky do 52 kg 3.miesto
Katarína Langová Kata ml.kadeti/ky 1.miesto
Emma  Sommerová Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Jakub  Petrík Kata ml.kadeti/ky 2.miesto
Katarína Langová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Grand Prix Slovakia | 13. apríl | Bratislava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 3.miesto
Marcela Langová Kumite kadeti/ky do 54 kg 3.miesto
World Cup-grand Prix Hr.Králové 2014 | 26. apríl | Hradec Králové -CZ
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Veronika Hurychová Kumite kadeti/ky BRH kg 3.miesto
Katarína Langová Kata ml.kadeti/ky 2.miesto
Katarína Langová Kata TEAM 1.miesto
Emma  Sommerová Kata TEAM 1.miesto
Emma Podobová Kata TEAM 1.miesto
Jakub  Petrík Kata TEAM 3.miesto
Boris  Bobocký Kata TEAM 3.miesto
Šimon Vaňo Kata TEAM 3.miesto
Marcela Langová Kumite TEAM 2.miesto
Veronika Hurychová Kumite TEAM 2.miesto
Memoriál J.Juhaňáka | 03. máj | Žiar n/Hronom
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Juraj Zaťko Kumite ml.kadeti/ky do 50 kg 2.miesto
Sarah Jenifer Drobňáková Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Mário  Bednárik Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Jakub Gál Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 1.miesto
Mário  Bednárik Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 3.miesto
Martina  Martošová Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Barbora  Kováčová Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Barbora  Kováčová Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 3.miesto
Marián Manduch Kata chlapci 2.miesto
Matúš  Merašický Kata chlapci 3.miesto
Dominik  Bežo Kata chlapci 3.miesto
Galanta Cup2014 | 10. máj | Galanta
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Marcela Langová Kata kadeti/ky 3.miesto
Marcela Langová Kumite kadeti/ky do 54 kg 3.miesto
Šimon Vaňo Kumite kadeti/ky do 57 kg 3.miesto
Boris  Bobocký Kumite kadeti/ky do 57 kg 2.miesto
Katarína Langová Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Katarína Langová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Monika Krošláková Kumite ml.kadeti/ky do 50 kg 3.miesto
Sebastián Chmelár Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 3.miesto
Emma Podobová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Majstrovstvá Slovenska detí,žiakov,ml.kadetov 2014 | 17. máj | Partizánske
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Katarína Langová Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Sebastián Chmelár Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 2.miesto
Katarína Langová Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 1.miesto
Emma Podobová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Majstrovstvá Europy Shitoryu | 14. jún | Nové Zámky
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Marcela Langová Kata kadeti/ky 2.miesto
Marcela Langová Kumite kadeti/ky nad 52 kg 1.miesto
Katarína Langová Kumite ml.kadeti/ky do 38 kg 2.miesto
Emma Podobová Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 1.miesto
Veronika  Krátka Kumite st.žiaci/ky nad 45 kg 1.miesto
Marcela Langová Kata TEAM 2.miesto
Emma  Sommerová Kata TEAM 2.miesto
Katarína Langová Kata TEAM 2.miesto
Majstrovstvá Europy Shitoryu | 15. jún | Nové Zámky
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 2.miesto
Zahreb Cup 2014 | 14. september | Zahreb CRO
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Katarína Langová Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 1.miesto
Slov.pohár kadeti, juniori | 18. október | Galanta
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Petra Božíková Kumite juniori 53 kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite juniori do 59 kg 3.miesto
Jakub  Petrík Kumite kadeti/ky do 57 kg 3.miesto
Katarína Langová Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Katarína Langová Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 3.miesto
Monika Krošláková Kumite ml.kadeti/ky do 50 kg 3.miesto
I.kolo ZsZK pohára | 01. november | Šurany
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori BRH kg 1.miesto
Mgr.Milan Barányi Kata Seniori 3.miesto
Petra Božíková Kata juniori 3.miesto
Petra Božíková Kumite juniori 53 kg 2.miesto
Veronika Hurychová Kata juniori 3.miesto
Veronika Hurychová Kumite juniori do 59 kg 1.miesto
Boris  Bobocký Kumite kadeti/ky do 57 kg 2.miesto
Marcela Langová Kata kadeti/ky 2.miesto
Ema Lukáčová Kata kadeti/ky 3.miesto
Marcela Langová Kumite kadeti/ky nad 54 kg 1.miesto
Šimon Vaňo Kumite kadeti/ky do 57 kg 1.miesto
Jakub  Petrík Kumite kadeti/ky do 57 kg 3.miesto
Tomáš Gábel Kumite kadeti/ky do 57 kg 3.miesto
Filip Gál Kumite kadeti/ky +70 kg 3.miesto
Katarína Langová Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Lukáš  Gábel Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Katarína Langová Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 3.miesto
Emma Podobová Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 2.miesto
Monika Krošláková Kumite ml.kadeti/ky do 50 kg 1.miesto
Veronika  Krátka Kumite ml.kadeti/ky nad 50 kg 2.miesto
Mário  Bednárik Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 3.miesto
Katarína Lukáčová Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Timothy Fekete Kata st.žiaci/ky 1.miesto
Martin Novotný Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Andrej Sedlár Kata ml.žiaci/ky 1.miesto
Matúš  Kmeťo Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Andrej Sedlár Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 2.miesto
Patrik  Bednárik Kata chlapci 3.miesto
Tomáš  Kmeťo Kata chlapci 2.miesto
Nikol Žáková Kata dievčatá 1.miesto
M-Zszk kadeti juniori+II.kolo ZsZK pohara | 15. november | Močenok
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Martin Gažík Kata Seniori 3.miesto
Mgr.Milan Barányi Kata Seniori 3.miesto
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori BRH kg 2.miesto
Martin Gažík Kumite Seniori BRH kg 3.miesto
Veronika Hurychová Kata juniori 3.miesto
Petra Božíková Kata juniori 3.miesto
Petra Božíková Kumite juniori 53 kg 1.miesto
Veronika Hurychová Kumite juniori do 59 kg 1.miesto
Marcela Langová Kumite juniori do 59 kg 2.miesto
Martin Gažík Kata st.juniori/ky 2.miesto
Martin Gažík Kumite st.juniori/ky do 67 kg 1.miesto
Marcela Langová Kata kadeti/ky 2.miesto
Ema Lukáčová Kata kadeti/ky 3.miesto
Simona Röhmanova Kata kadeti/ky 3.miesto
Jakub  Petrík Kata kadeti/ky 2.miesto
Simona Röhmanova Kumite kadeti/ky do 54 kg 2.miesto
Boris  Bobocký Kumite kadeti/ky do 57 kg 1.miesto
Tomáš Gábel Kumite kadeti/ky do 57 kg 2.miesto
Jakub  Petrík Kumite kadeti/ky do 57 kg 3.miesto
Šimon Vaňo Kumite kadeti/ky do 63 kg 1.miesto
Juraj Zaťko Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Lukáš  Gábel Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Emma Podobová Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 2.miesto
Katarína Langová Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 3.miesto
Monika Krošláková Kumite ml.kadeti/ky do 50 kg 1.miesto
Veronika  Krátka Kumite ml.kadeti/ky nad 50 kg 3.miesto
Juraj Zaťko Kumite ml.kadeti/ky do 50 kg 3.miesto
Lukáš  Gábel Kumite ml.kadeti/ky nad 55 kg 3.miesto
Veronika  Krátka Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Emma Podobová Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Aneta Kondrlová Kata ml.žiaci/ky 1.miesto
Barbora  Kováčová Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Andrej Sedlár Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Andrej Sedlár Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 1.miesto
Tomáš  Kmeťo Kata chlapci 2.miesto
Patrik  Bednárik Kata chlapci 3.miesto
Alex Kutňanský Kata chlapci 3.miesto
Nikol Žáková Kata dievčatá 3.miesto
Majstrovstvá SR kadeti,juniori a U21 | 06. december | Trnava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Veronika Hurychová Kumite juniori do 59 kg 3.miesto
Marcela Langová Kumite kadeti/ky do 54 kg 2.miesto
Boris  Bobocký Kumite kadeti/ky do 57 kg 3.miesto
Emma Podobová Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 3.miesto
Monika Krošláková Kumite ml.kadeti/ky do 50 kg 1.miesto
Emma  Sommerová Kata TEAM 3.miesto
Katarína Langová Kata TEAM 3.miesto
Emma Podobová Kata TEAM 3.miesto
Jakub  Petrík Kata TEAM 3.miesto
Boris  Bobocký Kata TEAM 3.miesto
Šimon Vaňo Kata TEAM 3.miesto
Veronika Hurychová Kata TEAM 2.miesto
Petra Božíková Kata TEAM 2.miesto
Marcela Langová Kata TEAM 2.miesto
Martin Gažík Kumite TEAM 3.miesto
Marcela Langová Kumite TEAM 3.miesto