Výsledky rok: 2015

Slovenský pohár žiaci | 14. február | Bratislava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Andrej Sedlár Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
Angelo Adriano Marini Agility ml.žiaci/ky 2.miesto
Majstrovstvá SR seniori | 21. marec | Žilina
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 3.miesto
Martin Gažík Kata Seniori 3.miesto
Grand Prix Slovakia | 12. apríl | Bratislava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kumite TEAM 2.miesto
World Cup  | 25. apríl | Hradec Králové
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Boris  Bobocký Kumite kadeti/ky do 57 kg 3.miesto
Katarína Langová Kata TEAM 3.miesto
Emma  Sommerová Kata TEAM 3.miesto
Veronika  Krátka Kata TEAM 3.miesto
Boris  Bobocký Kata TEAM 3.miesto
Jakub  Petrík Kata TEAM 3.miesto
Šimon Vaňo Kata TEAM 3.miesto
Katarína Langová Kumite TEAM 3.miesto
Veronika  Krátka Kumite TEAM 3.miesto
Memoriál J.Juhaňáka | 02. máj | Žiar n/Hronom
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Sofia  Hatalová Kata dievčatá 1.miesto
Grand Prix Slovakia youth | 30. máj | Bratislava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Katarína Langová Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 2.miesto
ZAGREB KARATE CUP | 12. september | Zagreb , Croatia
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Katarína Langová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 1.miesto
Emma Podobová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 2.miesto
Vienna Open | 10. október | Viedeň
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Emma  Sommerová Kumite kadeti/ky do 54 kg 3. miesto
Monika Krošláková Kumite kadeti/ky do 54 kg 3. miesto
Katarína Langová Kumite ml.kadeti/ky 3. miesto
Marcela Langová Kumite TEAM 2. miesto
Emma  Sommerová Kumite TEAM 2. miesto
Monika Krošláková Kumite TEAM 2. miesto
Pohár ZsZK | 17. október | Žitavany
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Šimon Vaňo Kata juniori 2. miesto
Šimon Vaňo Kumite juniori 61 kg 1. miesto
Marcela Langová Kumite juniori do 59 kg 1. miesto
Kristína  Štreicherová ml Kata st.juniori/ky 1. miesto
Natália Kúdelová Kata st.juniori/ky 2. miesto
Natália Kúdelová Kumite st.juniori/ky 61 kg 2. miesto
Marcela Langová Kata kadeti/ky 2. miesto
Emma  Sommerová Kata kadeti/ky 3. miesto
Monika Krošláková Kata kadeti/ky 3. miesto
Jakub  Petrík Kata kadeti/ky 1. miesto
Boris  Bobocký Kata kadeti/ky 2. miesto
Monika Krošláková Kumite kadeti/ky do 54 kg 2. miesto
Emma  Sommerová Kumite kadeti/ky do 54 kg 3. miesto
Boris  Bobocký Kumite kadeti/ky do 63 kg 1. miesto
Jakub  Petrík Kumite kadeti/ky do 63 kg 2. miesto
Jakub Gál Kata ml.kadeti/ky 3. miesto
Mário  Bednárik Kata ml.kadeti/ky 3. miesto
Katarína Langová Kata ml.kadeti/ky 1. miesto
Jakub Gál Kumite ml.kadeti/ky do 55 kg 2. miesto
Mário  Bednárik Kumite ml.kadeti/ky nad 55 kg 3. miesto
Emma Podobová Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 1. miesto
Katarína Langová Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 2. miesto
Juraj Zaťko Kumite ml.kadeti/ky 2. miesto
Andrej Sedlár Kata st.žiaci/ky 1. miesto
Alex Miartan Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Aneta Kondrlová Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Andrej Sedlár Kumite st.žiaci/ky 1. miesto
Martin Brichta Kumite st.žiaci/ky 2. miesto
Tomáš  Kmeťo Kata ml.žiaci/ky 2. miesto
Michal Sedlár Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
Patrik  Bednárik Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
Nikol Žáková Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
Matúš Marko Kumite ml.žiaci/ky 1. miesto
Kristián Kišac Kumite ml.žiaci/ky 3. miesto
Angelo Adriano Marini Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 1. miesto
Tomáš  Kmeťo Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 3. miesto
Nikol Žáková Kumite ml.žiaci/ky 3. miesto
Dominik Ďurák Kata chlapci 3. miesto
Sofia  Hatalová Kata dievčatá 2. miesto
Slovenský pohár - kadetov a juniorov 1. kolo | 24. október | Galanta
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Marcela Langová Kumite juniori do 59 kg 3. miesto
Natália Kúdelová Kata st.juniori/ky 2. miesto
Katarína Langová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 1. miesto
Emma Podobová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3. miesto
GRAND PRIX Plzen | 30. október | Plzen , CR
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Katarína Langová Kumite kadeti/ky do 47 kg 2.miesto
Pohár SsZK  | 07. november | Žiar nad Hronom
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Tomáš  Kmeťo Kata ml.žiaci/ky 2. miesto
Slovenský pohár - kadetov a juniorov 2. kolo | 21. november | Košice
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Marcela Langová Kumite juniori do 59 kg 2. miesto
Katarína Langová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3. miesto
Majstrovstvá ZsZK kadetov a juniorov + pohár ZsZK | 28. november | Šurany
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kata Seniori 3. miesto
Marcela Langová Kata juniori 1. miesto
Nataša Mazáňová Kata juniori 2. miesto
Šimon Vaňo Kata juniori 3. miesto
Marcela Langová Kumite juniori do 59 kg 2. miesto
Nataša Mazáňová Kumite juniori 53 kg 2. miesto
Šimon Vaňo Kumite juniori 61 kg 1. miesto
Emma  Sommerová Kata kadeti/ky 1. miesto
Marcela Langová Kata kadeti/ky 2. miesto
Monika Krošláková Kata kadeti/ky 3. miesto
Jakub  Petrík Kata kadeti/ky 3. miesto
Boris  Bobocký Kumite kadeti/ky do 63 kg 1. miesto
Jakub  Petrík Kumite kadeti/ky do 63 kg 2. miesto
Katarína Langová Kata ml.kadeti/ky 1. miesto
Emma Podobová Kata ml.kadeti/ky 3. miesto
Katarína Langová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 1. miesto
Emma Podobová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3. miesto
Monika Krošláková Kumite ml.kadeti/ky do 54 kg 2. miesto
Emma  Sommerová Kumite ml.kadeti/ky do 54 kg 3. miesto
Juraj Zaťko Kumite ml.kadeti/ky nad 55 kg 2. miesto
Aneta Kondrlová Kata st.žiaci/ky 1. miesto
Andrej Sedlár Kata st.žiaci/ky 2. miesto
Martin Brichta Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Nelson Ďuriš Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Andrej Sedlár Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2. miesto
Nikol Žáková Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 3. miesto
Tomáš  Kmeťo Kata ml.žiaci/ky 2. miesto
Nikol Žáková Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
Barbora  Kováčová Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 2. miesto
Tomáš  Kmeťo Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 3. miesto
Angelo Adriano Marini Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 3. miesto
Dominik Ďurák Kata chlapci 3. miesto
Sofia  Hatalová Kata dievčatá 2. miesto
Majstrovstvá SR kadeti juniori U21 | 05. december | Trnava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Nataša Mazáňová Kumite juniori 53 kg 3.miesto
Monika Krošláková Kumite kadeti/ky do 54 kg 3.miesto
Katarína Langová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 1.miesto
Marcela Langová Kata TEAM 2.miesto
Natália Kúdelová Kata TEAM 2.miesto
Nataša Mazáňová Kata TEAM 2.miesto
Katarína Langová Kumite TEAM 3.miesto
Emma Podobová Kumite TEAM 3.miesto
Emma Podobová Kata TEAM 1.miesto
Emma  Sommerová Kata TEAM 1.miesto
Katarína Langová Kata TEAM 1.miesto