Výsledky rok: 2016

Memoriál Michala Bozogáňa | 23. január | Košice
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 3.miesto
Marcela Langová Kumite juniori do 59 kg 3.miesto
Katarína Langová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3.miesto
Andrej Sedlár Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 3.miesto
I.Slovenského pohára žiakov | 13. február | Prievidza
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Laura Naňová Agility st.žiaci/ky 2. miesto
Matúš Marko Agility st.žiaci/ky 1. miesto
Alex Miartan Agility st.žiaci/ky 2. miesto
Viktória Pálešová Agility ml.žiaci/ky 1.miesto
Nikol Žáková Agility ml.žiaci/ky 3. miesto
Nikol Žáková Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
Viktória Pálešová Agility ml.žiaci/ky 1. miesto
Tomáš  Kmeťo Agility chlapci 1.miesto
Dominik Ďurák Kata chlapci 3. miesto
Dominik Ďurák Kumite chlapci nad 30 kg 3. miesto
Majstrovstvá ZsZK+III.kolo pohára ZsZK  | 20. február | Nesvady
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kata Seniori 1.miesto
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 1.miesto
Renáta Winklerová Kata Seniori 1.miesto
Alžbeta Krátka Kata Seniori 2.miesto
Monika Krošláková Kumite juniori 53 kg 1.miesto
Nataša Mazáňová Kumite juniori 53 kg 2.miesto
Marcela Langová Kumite juniori +59 kg 3.miesto
Marcela Langová Kata juniori 1.miesto
Emma  Sommerová Kata juniori 3.miesto
Nataša Mazáňová Kata juniori 3.miesto
Nataša Mazáňová Kumite st.juniori/ky do 55 kg 2.miesto
Marcela Langová Kata st.juniori/ky 1.miesto
Nataša Mazáňová Kata st.juniori/ky 2.miesto
Katarína Langová Kumite kadeti/ky do 54 kg 1.miesto
Monika Krošláková Kumite kadeti/ky do 54 kg 2.miesto
Natália Rusňáková Kumite kadeti/ky do 54 kg 3.miesto
Emma  Sommerová Kumite kadeti/ky do 54 kg 3.miesto
Katarína Langová Kata kadeti/ky 1.miesto
Emma  Sommerová Kata kadeti/ky 2.miesto
Natália Rusňáková Kata kadeti/ky 3.miesto
Monika Krošláková Kata kadeti/ky 3.miesto
Katarína Langová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 1.miesto
Michaela Mazáňová Kumite ml.kadeti/ky nad 50 kg 3.miesto
Samuel Gális Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 2.miesto
Martin Mokoš Kumite ml.kadeti/ky do 50 kg 2.miesto
Mário  Bednárik Kumite ml.kadeti/ky nad 55 kg 3.miesto
Andrej Sedlár Kata ml.kadeti/ky 3.miesto
Katarína Langová Kata ml.kadeti/ky 1.miesto
Nelson Ďuriš Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Viktória Pálešová Kumite st.žiaci/ky 30 kg 2.miesto
Sofia Mináriková Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2.miesto
Alexander Knížat Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3.miesto
Nelson Ďuriš Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 1.miesto
Alex Miartan Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2.miesto
Andrej Sedlár Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 2.miesto
Benjamín Jančuška Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 3.miesto
Viktória Pálešová Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Andrej Sedlár Kata st.žiaci/ky 1.miesto
Alex Miartan Kata st.žiaci/ky 3.miesto
Nikol Žáková Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 3.miesto
Viktória Pálešová Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 3.miesto
Richard Páleš Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 1.miesto
Tomáš Merašický Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 3.miesto
Dominik Ďurák Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 3.miesto
Tomáš  Kmeťo Kumite ml.žiaci/ky nad 32 kg 1.miesto
Angelo Adriano Marini Kumite ml.žiaci/ky nad 32 kg 2.miesto
Tomáš  Kmeťo Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
Dominik Ďurák Kata chlapci 2.miesto
Sofia  Hatalová Kumite dievčatá do 28 kg 1.miesto
Lucia Sláviková Kata dievčatá 3.miesto
Grand Prix Slovakia | 27. február | Bratislava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 3.miesto
Emma Podobová Kumite kadeti/ky do 47 kg 3.miesto
Katarína Langová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 1.miesto
Andrej Sedlár Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 3.miesto
II.Slovenského pohára žiakov | 12. marec | Košice
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Viktória Pálešová Agility st.žiaci/ky 1.miesto
Andrej Sedlár Agility st.žiaci/ky 3.miesto
Viktória Pálešová Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Nikol Žáková Agility ml.žiaci/ky 2.miesto
Dominik Ďurák Agility chlapci 3.miesto
Dominik Ďurák Kumite chlapci nad 30 kg 3.miesto
Grand Prix Žilina | 19. marec | Žilina
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Viktória Pálešová Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3.miesto
Andrej Sedlár Kata st.žiaci/ky 2.miesto
Majstrovstvá SR seniori | 04. apríl | Žilina
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 2.miesto
Renáta Winklerová Kata Seniori 3.miesto
Renáta Winklerová Kata TEAM Zeny 2.miesto
Alžbeta Krátka Kata TEAM Zeny 2.miesto
Nataša Mazáňová Kata TEAM Zeny 2.miesto
III.slovenský pohár žiakov | 09. apríl | Myjava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Andrej Sedlár Kata st.žiaci/ky 1.miesto
Alex Miartan Agility st.žiaci/ky 2.miesto
Laura Naňová Agility st.žiaci/ky 2.miesto
Viktória Pálešová Agility st.žiaci/ky 2.miesto
Andrej Sedlár Agility st.žiaci/ky 1.miesto
Angelo Adriano Marini Agility ml.žiaci/ky 3.miesto
Juraj Bačovský Agility chlapci 3.miesto
Tomáš Naňo Agility chlapci 1.miesto
Kimi De Jong Agility dievčatá 1.miesto
Sofia  Hatalová Agility dievčatá 3.miesto
Paulína  Solčanská Agility dievčatá 2.miesto
Majstrovstvá ZsZK detí do 11 rokov + 4. kolo pohára | 16. apríl | Močenok
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Filip Bezák Kumite juniori nad 76 kg 2. miesto
Filip Bezák Kata juniori 3. miesto
Monika Krošláková Kata juniori 3. miesto
Nataša Mazáňová Kumite juniori +59 kg 3. miesto
Jakub  Petrík Kumite juniori do 68 kg 1. miesto
Jakub  Petrík Kata juniori 3. miesto
Emma  Sommerová Kata juniori 2. miesto
Filip Bezák Kumite st.juniori/ky nad 84 kg 1. miesto
Nataša Mazáňová Kata st.juniori/ky 2. miesto
Nataša Mazáňová Kumite st.juniori/ky 61 kg 2. miesto
Kristína  Štreicherová ml Kata st.juniori/ky 1. miesto
Monika Krošláková Kumite kadeti/ky do 54 kg 3. miesto
Katarína Langová Kumite kadeti/ky do 47 kg 1. miesto
Katarína Langová Kata kadeti/ky 3. miesto
Dominika Macková Kumite kadeti/ky nad 54 kg 3. miesto
Jakub  Petrík Kumite kadeti/ky do 63 kg 3. miesto
Jakub  Petrík Kata kadeti/ky 1. miesto
Emma Podobová Kumite kadeti/ky do 47 kg 2. miesto
Emma Podobová Kata kadeti/ky 3. miesto
Emma  Sommerová Kata kadeti/ky 2. miesto
Emma  Sommerová Kumite kadeti/ky do 54 kg 3. miesto
Samuel Gális Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 2. miesto
Filip Križan Kumite ml.kadeti/ky do 55 kg 3. miesto
Michaela Mazáňová Kata ml.kadeti/ky 3. miesto
Michaela Mazáňová Kumite ml.kadeti/ky nad 50 kg 2. miesto
Martin Mokoš Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 2. miesto
Emma Podobová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 1. miesto
Nelson Ďuriš Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 1. miesto
Nelson Ďuriš Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Benjamín Jančuška Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 3. miesto
Matúš Marko Kata st.žiaci/ky 2. miesto
Matúš Marko Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3. miesto
Alex Miartan Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3. miesto
Alex Miartan Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Sofia Mináriková Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2. miesto
Šimon Mudroch Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3. miesto
Laura Naňová Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 3. miesto
Viktória Pálešová Kata st.žiaci/ky 2. miesto
Viktória Pálešová Kumite st.žiaci/ky 30 kg 2. miesto
Andrej Sedlár Kata st.žiaci/ky 1. miesto
Andrej Sedlár Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 1. miesto
Tomáš  Kmeťo Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
Angelo Adriano Marini Kumite ml.žiaci/ky nad 32 kg 1. miesto
Richard Páleš Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
Richard Páleš Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 1. miesto
Nikol Žáková Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 3. miesto
Juraj Bačovský Kumite chlapci 30 kg 3. miesto
Dominik Ďurák Kumite chlapci 30 kg 1. miesto
Tomáš Naňo Kumite chlapci do 25 kg 3. miesto
Sofia  Hatalová Kata dievčatá 3. miesto
Sofia  Hatalová Kumite dievčatá nad 28 kg 3. miesto
19. ročník Galanta karate cup | 23. apríl | Galanta
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Nataša Mazáňová Kumite Seniori BRH kg 3. miesto
Nataša Mazáňová Kumite juniori do 57 kg 2. miesto
Katarína Langová Kumite kadeti/ky do 47 kg 1. miesto
Andrej Sedlár Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 1. miesto
Andrej Sedlár Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Grand Prix Hradec Králové 2016 | 30. apríl | Hradec Králové
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Katarína Langová Kata TEAM Zeny 2. miesto
Emma  Sommerová Kata TEAM Zeny 2. miesto
Emma Podobová Kata TEAM Zeny 2. miesto
Marcela Langová Kumite TEAM Zeny 3. miesto
Nataša Mazáňová Kumite TEAM Zeny 3. miesto
Memoriál Jozefa Juhaňáka | 07. máj | Žiar nad Hronom
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Sofia Mináriková Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Laura Naňová Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 3. miesto
Viktória Pálešová Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3. miesto
Michal Sedlár Kata st.žiaci/ky 2. miesto
Lukáš Gális Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
Adam Kostra Agility ml.žiaci/ky 3. miesto
Adam Kostra Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
Richard Páleš Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 2. miesto
Dominik Remeň Kata ml.žiaci/ky 2. miesto
Nikol Žáková Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
Nikol Žáková Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 3. miesto
Juraj Bačovský Agility chlapci 2. miesto
Tomáš Naňo Kata chlapci 2. miesto
Tomáš Naňo Agility chlapci 3. miesto
Tomáš Naňo Kumite chlapci do 25 kg 2. miesto
Kimi De Jong Agility dievčatá 2. miesto
Sofia  Hatalová Kumite dievčatá 24 kg 1. miesto
Sofia  Hatalová Kata dievčatá 2. miesto
Sofia  Hatalová Agility dievčatá 3. miesto
Lucia Sláviková Kata dievčatá 2. miesto
Lucia Sláviková Agility dievčatá 3. miesto
Majstrovstvá SR detí a žiakov 2016 | 14. máj | Poprad
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Matúš Marko Agility st.žiaci/ky 1. miesto
Andrej Sedlár Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Tomáš  Kmeťo Agility ml.žiaci/ky 3. miesto
Nikol Žáková Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 2. miesto
Dominik Ďurák Kata chlapci 3. miesto
Sofia  Hatalová Kata dievčatá 3. miesto
Tomáš Naňo Kata TEAM 2. miesto
Juraj Bačovský Kata TEAM 2. miesto
Lucia Sláviková Kata TEAM 2. miesto
Kimi De Jong Kata TEAM 2. miesto
Sofia  Hatalová Kata TEAM 2. miesto
Dominik Ďurák Kata TEAM 2. miesto
Matúš Marko Kata TEAM 3. miesto
Andrej Sedlár Kata TEAM 3. miesto
Tomáš  Kmeťo Kata TEAM 3. miesto
Majstrovstvá SSHRKA 12. ročník | 21. máj | Šurany
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Richard Páleš Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 2. miesto
Majstrovstvá SR Goju Ryu 2016 | 11. jún | Košice
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Mgr.Milan Barányi Kata Seniori 2. miesto
Marcela Langová Kata juniori 2. miesto
Nataša Mazáňová Kata juniori 3. miesto
Boris  Bobocký Kata juniori 2. miesto
Marcela Langová Kumite juniori do 59 kg 3. miesto
Boris  Bobocký Kumite juniori 61 kg 2. miesto
Nataša Mazáňová Kumite juniori 53 kg 2. miesto
Emma  Sommerová Kata kadeti/ky 2. miesto
Katarína Langová Kata kadeti/ky 3. miesto
Jakub  Petrík Kata kadeti/ky 3. miesto
Emma  Sommerová Kumite kadeti/ky do 54 kg 2. miesto
Katarína Langová Kumite kadeti/ky do 47 kg 3. miesto
Monika Krošláková Kumite kadeti/ky do 54 kg 3. miesto
Jakub  Petrík Kumite kadeti/ky 70 kg 3. miesto
Emma Podobová Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3. miesto
Mário  Bednárik Kumite ml.kadeti/ky nad 55 kg 3. miesto
Emma Podobová Kata ml.kadeti/ky 2. miesto
Viktória Pálešová Kumite st.žiaci/ky 30 kg 2. miesto
Andrej Sedlár Kata st.žiaci/ky 1. miesto
Viktória Pálešová Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Richard Páleš Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
Nikol Žáková Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 3. miesto
Nikol Žáková Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
Majstrovstvá Europy Shitoryu  | 18. jún | N.Zámky
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Katarína Langová Kumite kadeti/ky 45 kg 1.miesto
1. kolo pohára ZsZK | 08. október | Zlaté Moravce
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Marcela Langová Kata Seniori 2. miesto
Emma  Sommerová Kata Seniori 1. miesto
Mgr.Milan Barányi Kata Seniori 2. miesto
Mgr.Milan Barányi Kumite Seniori 75 kg 3. miesto
Boris  Bobocký Kata Seniori 3. miesto
Martin Gažík Kata Seniori 1. miesto
Monika Krošláková Kata juniori 3. miesto
Marcela Langová Kata juniori 1. miesto
Marcela Langová Kumite juniori do 59 kg 2. miesto
Jakub  Petrík Kumite juniori do 68 kg 2. miesto
Jakub  Petrík Kata juniori 2. miesto
Jakub  Petrík Kumite juniori do 76 kg 1. miesto
Natália Rusňáková Kumite juniori do 59 kg 3. miesto
Natália Rusňáková Kata juniori 3. miesto
Emma  Sommerová Kata juniori 2. miesto
Boris  Bobocký Kumite juniori do 68 kg 1. miesto
Boris  Bobocký Kumite juniori do 76 kg 2. miesto
Martin Gažík Kumite st.juniori/ky 75 kg 1. miesto
Martin Gažík Kata st.juniori/ky 1. miesto
Monika Krošláková Kata kadeti/ky 3. miesto
Monika Krošláková Kumite kadeti/ky do 54 kg 3. miesto
Katarína Langová Kumite kadeti/ky do 47 kg 1. miesto
Katarína Langová Kumite kadeti/ky do 54 kg 2. miesto
Katarína Langová Kata kadeti/ky 1. miesto
Jakub  Petrík Kata kadeti/ky 3. miesto
Jakub  Petrík Kumite kadeti/ky +70 kg 1. miesto
Emma Podobová Kumite kadeti/ky do 47 kg 2. miesto
Natália Rusňáková Kata kadeti/ky 3. miesto
Natália Rusňáková Kumite kadeti/ky do 54 kg 3. miesto
Emma  Sommerová Kata kadeti/ky 2. miesto
Samuel Gális Kumite kadeti/ky do 52 kg 2. miesto
Alexander Knížat Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 3. miesto
Sofia Mináriková Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 2. miesto
Martin Mokoš Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3. miesto
Laura Naňová Kumite ml.kadeti/ky nad 50 kg 3. miesto
Emma Podobová Kumite ml.kadeti/ky do 50 kg 1. miesto
Emma Podobová Kata ml.kadeti/ky 3. miesto
Andrej Sedlár Kumite ml.kadeti/ky do 55 kg 2. miesto
Andrej Sedlár Kata ml.kadeti/ky 3. miesto
Martin Brichta Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3. miesto
Samuel Gális Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 2. miesto
Filip Kardoš Kumite st.žiaci/ky 30 kg 2. miesto
Alexander Knížat Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3. miesto
Angelo Adriano Marini Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2. miesto
Angelo Adriano Marini Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3. miesto
Matúš Marko Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Matúš Marko Kumite st.žiaci/ky 30 kg 1. miesto
Sofia Mináriková Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Sofia Mináriková Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2. miesto
Adrián Mokoš Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2. miesto
Adrián Mokoš Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Richard Páleš Kata st.žiaci/ky 1. miesto
Richard Páleš Kumite st.žiaci/ky 30 kg 1. miesto
Viktória Pálešová Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Viktória Pálešová Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Viktória Pálešová Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3. miesto
Andrej Sedlár Kata st.žiaci/ky 2. miesto
Andrej Sedlár Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 1. miesto
Nikol Žáková Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3. miesto
Sofia  Hatalová Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 3. miesto
Tomáš Naňo Kumite ml.žiaci/ky do 25 kg 3. miesto
Richard Páleš Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 1. miesto
Lukáš  Valaský Kumite ml.žiaci/ky nad 35 kg 3. miesto
Nikol Žáková Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 1. miesto
Kimi De Jong Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
Dominik Ďurák Kumite ml.žiaci/ky do 35 kg 1. miesto
Dominik Ďurák Kumite ml.žiaci/ky 2. miesto
Tomáš Naňo Kata chlapci 3. miesto
Tomáš Naňo Kumite chlapci 30 kg 3. miesto
Juraj Bačovský Kumite chlapci 30 kg 2. miesto
Juraj Bačovský Kata chlapci 3. miesto
Sofia  Hatalová Kata dievčatá 2. miesto
Sofia  Hatalová Kumite dievčatá nad 28 kg 2. miesto
Lucia Sláviková Kata dievčatá 3. miesto
Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 1. kolo | 22. október | Sabinov
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Katarína Langová Kumite kadeti/ky do 47 kg 3. miesto
Grand Prix Ostrava 2016 | 05. november | Ostrava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Viktória Pálešová Kata st.žiaci/ky 2. miesto
Matúš Marko Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3. miesto
Andrej Sedlár Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 1. miesto
Richard Páleš Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 3. miesto
Nikol Žáková Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 2. miesto
Kachikan cup 2016 | 13. november | Nitra
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Nikol Žáková Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
Slovenský pohár ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 - 2. kolo | 20. november | Nitra
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Katarína Langová Kumite kadeti/ky do 47 kg 3. miesto
Majstrovstvá ZsZK kadetov, juniorov, U21 + 2. kolo Pohára mládeže ZsZK | 26. november | Šurany
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Monika Krošláková Kumite kadeti/ky do 54 kg 2. miesto
Katarína Langová Kumite kadeti/ky do 54 kg 1. miesto
Katarína Langová Kumite kadeti/ky do 47 kg 2. miesto
Katarína Langová Kumite kadeti/ky 3. miesto
Emma Podobová Kata kadeti/ky 2. miesto
Emma Podobová Kumite kadeti/ky do 54 kg 3. miesto
Emma Podobová Kumite kadeti/ky do 47 kg 1. miesto
Natália Rusňáková Kata kadeti/ky 3. miesto
Emma  Sommerová Kata kadeti/ky 1. miesto
Emma  Sommerová Kumite kadeti/ky do 54 kg 3. miesto
Mário  Bednárik Kumite ml.kadeti/ky nad 55 kg 3. miesto
Nelson Ďuriš Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 2. miesto
Samuel Gális Kumite ml.kadeti/ky 45 kg 3. miesto
Sofia Mináriková Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 2. miesto
Martin Mokoš Kumite ml.kadeti/ky do 50 kg 2. miesto
Laura Naňová Kumite ml.kadeti/ky nad 50 kg 2. miesto
Laura Naňová Kata ml.kadeti/ky 3. miesto
Andrej Sedlár Kumite ml.kadeti/ky do 50 kg 3. miesto
Andrej Sedlár Kata ml.kadeti/ky 2. miesto
Filip Kardoš Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3. miesto
Alexander Knížat Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 2. miesto
Alexander Knížat Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Angelo Adriano Marini Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Matúš Marko Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 3. miesto
Matúš  Merašický Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 3. miesto
Sofia Mináriková Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2. miesto
Sofia Mináriková Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 2. miesto
Sofia Mináriková Kata st.žiaci/ky 2. miesto
Adrián Mokoš Kumite st.žiaci/ky do 40 kg 1. miesto
Richard Páleš Kumite st.žiaci/ky do 35 kg 1. miesto
Viktória Pálešová Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Viktória Pálešová Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Andrej Sedlár Kata st.žiaci/ky 2. miesto
Andrej Sedlár Kumite st.žiaci/ky nad 40 kg 1. miesto
Nikol Žáková Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3. miesto
Dominik Ďurák Kumite ml.žiaci/ky 3. miesto
Sofia  Hatalová Kumite ml.žiaci/ky do 32 kg 1. miesto
Tomáš Naňo Kumite ml.žiaci/ky 3. miesto
Richard Páleš Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 2. miesto
Richard Páleš Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
Richard Páleš Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
Lukáš  Valaský Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
Lukáš  Valaský Kumite ml.žiaci/ky 3. miesto
Juraj Bačovský Kumite chlapci 30 kg 1. miesto
Tomáš Naňo Kata chlapci 2. miesto
Tomáš Naňo Kumite chlapci 2. miesto
Kiara De Jong Kata dievčatá 2. miesto
Sofia  Hatalová Kata dievčatá 1. miesto
Sofia  Hatalová Kumite dievčatá nad 28 kg 1. miesto
Majstrovstvá SR jednotlivcov a družstiev U21, juniorov, dorastencov a ml. dorastencov  | 03. december | Trnava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Marcela Langová Kumite juniori do 59 kg 3. miesto
Monika Krošláková Kumite kadeti/ky do 54 kg 3. miesto
Emma Podobová Kumite kadeti/ky do 47 kg 3. miesto
Monika Krošláková Kata TEAM Zeny 1. miesto
Emma Podobová Kata TEAM Zeny 1. miesto
Emma  Sommerová Kata TEAM Zeny 1. miesto
Katarína Langová Kumite TEAM Zeny 3. miesto
Emma Podobová Kumite TEAM Zeny 3. miesto
Monika Krošláková Kumite TEAM Zeny 3. miesto