Výsledky rok: 2018

Zvolen Cup 2018 | 04. február | Zvolen
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Juraj Zaťko Kumite juniori do 68 kg 3. miesto
Samuel Gális Kumite kadeti/ky do 52 kg 3. miesto
Sofia Mináriková Kumite ml.kadeti/ky do 40 kg 3. miesto
  Kumite ml.kadeti/ky do 55 kg 1. miesto
Richard Páleš Kata st.žiaci/ky 1. miesto
Nikol Žáková Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3. miesto
Romana Streicherová Kata dievčatá 3. miesto
Zimná Univerziáda SR 2018 | 08. február | Zvolen
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Martin Gažík Kumite Seniori 75 kg 2. miesto
Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo | 10. február | Trenčín
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Matúš Marko Agility st.žiaci/ky 1. miesto
Richard Páleš Kata st.žiaci/ky 1. miesto
Dominik Remeň Kata st.žiaci/ky 3. miesto
Nikol Žáková Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3. miesto
Kimi De Jong Agility ml.žiaci/ky 3. miesto
Kimi De Jong Kumite ml.žiaci/ky do 38 kg 2. miesto
Sofia  Hatalová Agility ml.žiaci/ky 2. miesto
Sofia  Hatalová Kumite ml.žiaci/ky do 38 kg 3. miesto
Tomáš Naňo Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 3. miesto
Paulína  Solčanská Kumite ml.žiaci/ky nad 35 kg 1. miesto
Sofian Hafid Agility chlapci 1. miesto
Kiara De Jong Agility dievčatá 3. miesto
Lucia Slamková Agility dievčatá 2. miesto
Orava Cup 2018 | 24. február | Dolný Kubín
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Samuel Gális Kumite kadeti/ky do 52 kg 3. miesto
Viktória Pálešová Kata st.žiaci/ky 2. miesto
Viktória Pálešová Kumite st.žiaci/ky 30 kg 2. miesto
Dominik Remeň Kata st.žiaci/ky 2. miesto
Richard Páleš Kata st.žiaci/ky 1. miesto
Romana Streicherová Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
Romana Streicherová Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 3. miesto
Tomáš Naňo Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
38. ročník Grand Prix Slovakia 2018 | 09. marec | Bratislava
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
  Kumite kadeti/ky do 55 kg 1. miesto
Sofia  Hatalová Kumite st.žiaci/ky do 38 kg 3. miesto
Romana Streicherová Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
Romana Streicherová Kumite ml.žiaci/ky 24 kg 3. miesto
Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo | 24. marec | Stará Ľubovňa
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Dominik Remeň Kata st.žiaci/ky 1. miesto
Nikol Žáková Agility st.žiaci/ky 3. miesto
Nikol Žáková Kumite st.žiaci/ky 30 kg 3. miesto
Tomáš Naňo Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
Tomáš Naňo Kumite ml.žiaci/ky 30 kg 3. miesto
Romana Streicherová Agility ml.žiaci/ky 1. miesto
Romana Streicherová Kumite ml.žiaci/ky do 28 kg 2. miesto
14. ročník Otvorených majstrovstiev shito ryu karate | 07. apríl | Dunajská Streda
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Katarína Langová Kumite juniori do 50 kg 2. miesto
Emma  Sommerová Kata juniori 3. miesto
Samuel Gális Kumite kadeti/ky do 55 kg 3. miesto
Majstrovstvá SR seniorov 2018 | 14. apríl | Žilina
Súťažiaci Typ Trieda Kategória Umiestnenie
Renáta Winklerová Kata Seniori 3. miesto
Alžbeta Krátka Kata Seniori 3. miesto
Renáta Winklerová Kata TEAM Zeny 2. miesto
Alžbeta Krátka Kata TEAM Zeny 2. miesto
Emma  Sommerová Kata TEAM Zeny 2. miesto