Emma Podobová

Vek: 14
Trieda: pretekári
STV: 4. kyu

Výsledky

2017
Dátum Udalosť Typ Trieda Kategória Umiestnenie
23. september Slovenský pohár kadetov, juniorov U21 , 1. kolo Kumite kadeti/ky do 47 2. miesto
20. máj International Union Cup 2017 Kumite kadeti/ky do 47 3. miesto
22. apríl 20. ročník Galanta karate cup Kumite kadeti/ky do 47 1.miesto
22. apríl 20. ročník Galanta karate cup Kumite kadeti/ky do 54 3.miesto
11. február 29. KUP MLADOSTI 2017 Kumite kadeti/ky do 47 1. miesto
2016
Dátum Udalosť Typ Trieda Kategória Umiestnenie
03. december Majstrovstvá SR jednotlivcov a družstiev U21, juniorov, dorastencov a ml. dorastencov Kumite kadeti/ky do 47 3. miesto
03. december Majstrovstvá SR jednotlivcov a družstiev U21, juniorov, dorastencov a ml. dorastencov Kata TEAM Zeny 1. miesto
03. december Majstrovstvá SR jednotlivcov a družstiev U21, juniorov, dorastencov a ml. dorastencov Kumite TEAM Zeny 3. miesto
26. november Majstrovstvá ZsZK kadetov, juniorov, U21 + 2. kolo Pohára mládeže ZsZK Kata kadeti/ky 2. miesto
26. november Majstrovstvá ZsZK kadetov, juniorov, U21 + 2. kolo Pohára mládeže ZsZK Kumite kadeti/ky do 54 3. miesto
26. november Majstrovstvá ZsZK kadetov, juniorov, U21 + 2. kolo Pohára mládeže ZsZK Kumite kadeti/ky do 47 1. miesto
08. október 1. kolo pohára ZsZK Kumite ml.kadeti/ky do 50 1. miesto
08. október 1. kolo pohára ZsZK Kata ml.kadeti/ky 3. miesto
08. október 1. kolo pohára ZsZK Kumite kadeti/ky do 47 2. miesto
11. jún Majstrovstvá SR Goju Ryu 2016 Kumite ml.kadeti/ky 45 3. miesto
11. jún Majstrovstvá SR Goju Ryu 2016 Kata ml.kadeti/ky 2. miesto
30. apríl Grand Prix Hradec Králové 2016 Kata TEAM Zeny 2. miesto
16. apríl Majstrovstvá ZsZK detí do 11 rokov + 4. kolo pohára Kumite kadeti/ky do 47 2. miesto
16. apríl Majstrovstvá ZsZK detí do 11 rokov + 4. kolo pohára Kata kadeti/ky 3. miesto
16. apríl Majstrovstvá ZsZK detí do 11 rokov + 4. kolo pohára Kumite ml.kadeti/ky 45 1. miesto
27. február Grand Prix Slovakia Kumite kadeti/ky do 47 3.miesto
2015
Dátum Udalosť Typ Trieda Kategória Umiestnenie
05. december Majstrovstvá SR kadeti juniori U21 Kumite TEAM 3.miesto
05. december Majstrovstvá SR kadeti juniori U21 Kata TEAM 1.miesto
28. november Majstrovstvá ZsZK kadetov a juniorov + pohár ZsZK Kata ml.kadeti/ky 3. miesto
28. november Majstrovstvá ZsZK kadetov a juniorov + pohár ZsZK Kumite ml.kadeti/ky 45 3. miesto
24. október Slovenský pohár - kadetov a juniorov 1. kolo Kumite ml.kadeti/ky 45 3. miesto
17. október Pohár ZsZK Kumite ml.kadeti/ky do 40 1. miesto
12. september ZAGREB KARATE CUP Kumite ml.kadeti/ky 45 2.miesto
2014
Dátum Udalosť Typ Trieda Kategória Umiestnenie
06. december Majstrovstvá SR kadeti,juniori a U21 Kumite ml.kadeti/ky do 40 3.miesto
06. december Majstrovstvá SR kadeti,juniori a U21 Kata TEAM 3.miesto
15. november M-Zszk kadeti juniori+II.kolo ZsZK pohara Kata st.žiaci/ky 3.miesto
15. november M-Zszk kadeti juniori+II.kolo ZsZK pohara Kumite ml.kadeti/ky do 40 2.miesto
01. november I.kolo ZsZK pohára Kumite ml.kadeti/ky do 40 2.miesto
14. jún Majstrovstvá Europy Shitoryu Kumite st.žiaci/ky do 35 1.miesto
17. máj Majstrovstvá Slovenska detí,žiakov,ml.kadetov 2014 Kumite st.žiaci/ky do 35 3.miesto
10. máj Galanta Cup2014 Kumite st.žiaci/ky do 35 3.miesto
26. apríl World Cup-grand Prix Hr.Králové 2014 Kata TEAM 1.miesto
01. marec Majstrovstvá ZsZK mládeže do 14r Kumite st.žiaci/ky do 35 1.miesto
2013
Dátum Udalosť Typ Trieda Kategória Umiestnenie
26. október Pohár ZsZK Kumite st.žiaci/ky do 35 2.miesto
04. máj Majstrovstvá ZsZK mládeže+pohár14+ročných Kata st.žiaci/ky 3.miesto
04. máj Majstrovstvá ZsZK mládeže+pohár14+ročných Kumite st.žiaci/ky do 35 3.miesto
20. apríl III.Slovenský pohár žiakov a ml.kadetov Kumite st.žiaci/ky do 35 2.miesto
02. marec M-ZsZK seniori, III.pohár ZsZK mládeže Kumite st.žiaci/ky do 35 2.miesto
2012
Dátum Udalosť Typ Trieda Kategória Umiestnenie
09. december Kachikan Cup Kumite st.žiaci/ky 30 3.miesto
11. november RAPID CUP Kumite ml.žiaci/ky 30 2.miesto
10. november M-ZsZK kadeti, juniori Kumite ml.žiaci/ky 30 1.miesto
14. október Pohár ZsZK Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
14. október Pohár ZsZK Kumite ml.žiaci/ky 30 1.miesto
02. jún Majstrovstvá Slovenska družstiev 2012 Kata TEAM 3.miesto
02. jún Majstrovstvá Slovenska družstiev 2012 Kumite TEAM 3.miesto
05. máj Majstrovstvá ZsZK mládeže do 14r Kata ml.žiaci/ky 1.miesto
05. máj Majstrovstvá ZsZK mládeže do 14r Kumite ml.žiaci/ky 30 3.miesto
28. apríl Galanta Cup 2012 Kumite ml.žiaci/ky 30 2.miesto
21. apríl Slovenský pohár Kumite ml.žiaci/ky 30 1.miesto
11. marec Slovenský pohár Kumite ml.žiaci/ky 30 3.miesto
03. marec pohár ZsZK mládeže do 18r Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
03. marec pohár ZsZK mládeže do 18r Kumite ml.žiaci/ky 30 3.miesto
2011
Dátum Udalosť Typ Trieda Kategória Umiestnenie
27. november pohár ZsZK mládeže do 14r Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
27. november pohár ZsZK mládeže do 14r Kumite ml.žiaci/ky 30 2.miesto
27. november pohár ZsZK mládeže do 14r Kumite ml.žiaci/ky 30 3.miesto
12. november pohár ZsZK mládeže do 14r Kumite ml.žiaci/ky 30 2.miesto
21. máj Majstrovstvá Slovenska detí a žiakov do 14r Kumite ml.žiaci/ky 30 2.miesto
16. apríl Majstrovstvá ZsZK mládeže do 14r Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
16. apríl Majstrovstvá ZsZK mládeže do 14r Kumite ml.žiaci/ky 30 3.miesto
02. apríl Grand Prix Žilina 2011 Kumite ml.žiaci/ky 30 2.miesto
02. apríl Grand Prix Žilina 2011 Kumite ml.žiaci/ky 30 3.miesto
12. marec pohár ZsZK mládeže do 18r Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
12. marec pohár ZsZK mládeže do 18r Kumite ml.žiaci/ky 30 3.miesto
2010
Dátum Udalosť Typ Trieda Kategória Umiestnenie
13. november pohár ZsZK mládeže do 14r Kumite dievčatá do 28 2.miesto
13. november pohár ZsZK mládeže do 14r Kumite dievčatá do 28 3.miesto
17. október Kachikan Cup 2010 Kumite ml.žiaci/ky 30 3.miesto
09. október Rapid Cup 2010 Kumite dievčatá do 25 1.miesto
12. jún európsky pohár 2010 Kumite dievčatá 24 3.miesto
29. máj Shito ryu OPEN 2010 Kumite dievčatá do 25 1.miesto
15. máj Majstrovstvá Slovenska detí a žiakov do 14r Kumite dievčatá 24 3.miesto
17. apríl Majstrovstvá ZsZK mládeže do 14r Kumite dievčatá 24 2.miesto