Richard Páleš

Vek: 10
Trieda: prípravka A
STV: 7. kyu

Výsledky

2019
Dátum Udalosť Typ Trieda Kategória Umiestnenie
22. jún Austrian junior open 2019 Kumite st.žiaci/ky do 38 3. miesto
18. máj Memoriál Jozefa Juhaňáka 2019 Kata st.žiaci/ky 3. miesto
27. apríl Grand Prix Žilina Kumite st.žiaci/ky do 40 3. miesto
13. apríl Slovenský pohár detí a žiakov 3. kolo Kumite st.žiaci/ky do 40 3. miesto
23. marec Slovenský pohár detí a žiakov 2.kolo Kumite st.žiaci/ky do 40 1. miesto
10. február Zvolen cup 2019 Kumite st.žiaci/ky do 40 3. miesto
02. február Majstrovstvá ZsZK seniorov a 2. kolo pohára Kumite pretekári
2018
Dátum Udalosť Typ Trieda Kategória Umiestnenie
01. december Majstrovstvá Slovenskej republiky dorastencov, juniorov a U21 - 2018 Kata TEAM 3. miesto
04. november Grand Prix Ostrava 2018 Kata ml.kadeti/ky 2. miesto
30. september 1. kolo BUK mládeže a Majstrovstvá BUK kadetov a juniorov Kata st.žiaci/ky 2. miesto
19. máj Majstrovstvá SR detí a žiakov 2018 Kata st.žiaci/ky 1. miesto
28. apríl GP Žilina 2018 Kata st.žiaci/ky 1. miesto
28. apríl GP Žilina 2018 Kumite st.žiaci/ky do 35 3. miesto
03. marec Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo Agility st.žiaci/ky 2. miesto
03. marec Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo Kata st.žiaci/ky 1. miesto
03. marec Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo Kumite st.žiaci/ky do 35 3. miesto
24. február Orava Cup 2018 Kata st.žiaci/ky 1. miesto
10. február Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo Kata st.žiaci/ky 1. miesto
04. február Zvolen Cup 2018 Kata st.žiaci/ky 1. miesto
2017
Dátum Udalosť Typ Trieda Kategória Umiestnenie
10. jún Majstrovstvá Goju ryu karate Kata ml.žiaci/ky 2. miesto
10. jún Majstrovstvá Goju ryu karate Kumite ml.žiaci/ky do 32 3. miesto
28. máj 13. ročník majstrovstiev SSHRKA Kumite ml.žiaci/ky do 32 3. miesto
14. máj Majstrovstvá Slovenskej republiky detí a žiakov 2017 Kata ml.žiaci/ky 2. miesto
29. apríl Otvorené majstrovstvá ZsZK mládeže do 11 rokov a 4. kolo pohára Kumite ml.žiaci/ky 30 1. miesto
29. apríl Otvorené majstrovstvá ZsZK mládeže do 11 rokov a 4. kolo pohára Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
29. apríl Otvorené majstrovstvá ZsZK mládeže do 11 rokov a 4. kolo pohára Kumite st.žiaci/ky 30 1. miesto
29. apríl Otvorené majstrovstvá ZsZK mládeže do 11 rokov a 4. kolo pohára Kata st.žiaci/ky 3. miesto
23. apríl 4. kolo BÚK a Majstrovstvá BÚK detí a mládeže Kata ml.žiaci/ky 2.miesto
23. apríl 4. kolo BÚK a Majstrovstvá BÚK detí a mládeže Kata st.žiaci/ky 1.miesto
23. apríl 4. kolo BÚK a Majstrovstvá BÚK detí a mládeže Kumite ml.žiaci/ky 30 2.miesto
23. apríl 4. kolo BÚK a Majstrovstvá BÚK detí a mládeže Kumite st.žiaci/ky 30 2.miesto
22. apríl 20. ročník Galanta karate cup Kumite ml.žiaci/ky do 32 3.miesto
01. apríl Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
01. apríl Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo Agility ml.žiaci/ky 3. miesto
04. marec Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo Kata ml.žiaci/ky 1.miesto
11. február Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo Kumite ml.žiaci/ky 30 2. miesto
11. február Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo Kata ml.žiaci/ky 2. miesto
04. február Otvorené majstrovstvá ZsZK seniorov a 3. kolo pohára Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
04. február Otvorené majstrovstvá ZsZK seniorov a 3. kolo pohára Kata st.žiaci/ky 1.miesto
04. február Otvorené majstrovstvá ZsZK seniorov a 3. kolo pohára Kumite ml.žiaci/ky 30 1.miesto
04. február Otvorené majstrovstvá ZsZK seniorov a 3. kolo pohára Kumite ml.žiaci/ky do 35 1.miesto
2016
Dátum Udalosť Typ Trieda Kategória Umiestnenie
26. november Majstrovstvá ZsZK kadetov, juniorov, U21 + 2. kolo Pohára mládeže ZsZK Kumite ml.žiaci/ky 30 2. miesto
26. november Majstrovstvá ZsZK kadetov, juniorov, U21 + 2. kolo Pohára mládeže ZsZK Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
26. november Majstrovstvá ZsZK kadetov, juniorov, U21 + 2. kolo Pohára mládeže ZsZK Kumite st.žiaci/ky do 35 1. miesto
26. november Majstrovstvá ZsZK kadetov, juniorov, U21 + 2. kolo Pohára mládeže ZsZK Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
05. november Grand Prix Ostrava 2016 Kumite ml.žiaci/ky do 32 3. miesto
08. október 1. kolo pohára ZsZK Kata st.žiaci/ky 1. miesto
08. október 1. kolo pohára ZsZK Kumite st.žiaci/ky 30 1. miesto
08. október 1. kolo pohára ZsZK Kumite ml.žiaci/ky 30 1. miesto
11. jún Majstrovstvá SR Goju Ryu 2016 Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
21. máj Majstrovstvá SSHRKA 12. ročník Kumite ml.žiaci/ky do 32 2. miesto
07. máj Memoriál Jozefa Juhaňáka Kumite ml.žiaci/ky do 28 2. miesto
16. apríl Majstrovstvá ZsZK detí do 11 rokov + 4. kolo pohára Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
16. apríl Majstrovstvá ZsZK detí do 11 rokov + 4. kolo pohára Kumite ml.žiaci/ky do 28 1. miesto
20. február Majstrovstvá ZsZK+III.kolo pohára ZsZK Kumite ml.žiaci/ky do 28 1.miesto