Tomáš Naňo

Vek: 9
Trieda: prípravka B
STV: 8. kyu

Výsledky

2018
Dátum Udalosť Typ Trieda Kategória Umiestnenie
10. november Trstenský pohár karate XXI. ročník Kumite ml.žiaci/ky 30 3. miesto
10. november Trstenský pohár karate XXI. ročník Kata ml.žiaci/ky 2. miesto
04. november Grand Prix Ostrava 2018 Kumite st.žiaci/ky do 32 1. miesto
06. október 18th International Vienna Open 2018 Kumite ml.žiaci/ky do 32 1. miesto
08. september Budapest Open 2018 Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
24. marec Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
24. marec Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo Kumite ml.žiaci/ky 30 3. miesto
03. marec Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo Agility ml.žiaci/ky 3. miesto
03. marec Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo Kata ml.žiaci/ky 2. miesto
03. marec Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo Kumite ml.žiaci/ky 30 3. miesto
24. február Orava Cup 2018 Kata ml.žiaci/ky 1. miesto
10. február Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo Kumite ml.žiaci/ky 30 3. miesto
2017
Dátum Udalosť Typ Trieda Kategória Umiestnenie
15. október Hungarian Open Saman Cup 2017 Kumite ml.žiaci/ky do 28 2. miesto
03. jún 15. ročník majstrovstiev v karate v Žarnovici Kata chlapci 1. miesto
03. jún 15. ročník majstrovstiev v karate v Žarnovici Kumite chlapci BRH 3. miesto
06. máj Memoriál Jozefa Juhaňáka 2017 Agility chlapci 3. miesto
06. máj Memoriál Jozefa Juhaňáka 2017 Kumite chlapci do 25 2. miesto
30. apríl 3. kolo AKKB Bratislavského pohára karate Kata ml.žiaci/ky 2. miesto
30. apríl 3. kolo AKKB Bratislavského pohára karate Kumite chlapci do 25 3. miesto
30. apríl 3. kolo AKKB Bratislavského pohára karate Kumite ml.žiaci/ky 30 3. miesto
29. apríl Otvorené majstrovstvá ZsZK mládeže do 11 rokov a 4. kolo pohára Kata chlapci 1. miesto
29. apríl Otvorené majstrovstvá ZsZK mládeže do 11 rokov a 4. kolo pohára Kata ml.žiaci/ky 3. miesto
29. apríl Otvorené majstrovstvá ZsZK mládeže do 11 rokov a 4. kolo pohára Kumite chlapci do 25 2. miesto
29. apríl Otvorené majstrovstvá ZsZK mládeže do 11 rokov a 4. kolo pohára Kumite ml.žiaci/ky do 25 3. miesto
23. apríl 4. kolo BÚK a Majstrovstvá BÚK detí a mládeže Kumite chlapci do 25 2.miesto
23. apríl 4. kolo BÚK a Majstrovstvá BÚK detí a mládeže Kata ml.žiaci/ky 1.miesto
23. apríl 4. kolo BÚK a Majstrovstvá BÚK detí a mládeže Kata chlapci 1.miesto
22. apríl 20. ročník Galanta karate cup Kata chlapci 1.miesto
01. apríl Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo Agility chlapci 2. miesto
04. marec Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo Agility chlapci 2.miesto
11. február Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo Agility chlapci 3. miesto
11. február Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo Kumite chlapci do 25 3. miesto
11. február Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo Kata chlapci 2. miesto
04. február Otvorené majstrovstvá ZsZK seniorov a 3. kolo pohára Kata chlapci 1.miesto
04. február Otvorené majstrovstvá ZsZK seniorov a 3. kolo pohára Kata ml.žiaci/ky 3.miesto
04. február Otvorené majstrovstvá ZsZK seniorov a 3. kolo pohára Kumite ml.žiaci/ky 30 3.miesto
04. február Otvorené majstrovstvá ZsZK seniorov a 3. kolo pohára Kumite chlapci do 25 3.miesto
2016
Dátum Udalosť Typ Trieda Kategória Umiestnenie
26. november Majstrovstvá ZsZK kadetov, juniorov, U21 + 2. kolo Pohára mládeže ZsZK Kata chlapci 2. miesto
26. november Majstrovstvá ZsZK kadetov, juniorov, U21 + 2. kolo Pohára mládeže ZsZK Kumite chlapci 2. miesto
26. november Majstrovstvá ZsZK kadetov, juniorov, U21 + 2. kolo Pohára mládeže ZsZK Kumite ml.žiaci/ky 3. miesto
08. október 1. kolo pohára ZsZK Kata chlapci 3. miesto
08. október 1. kolo pohára ZsZK Kumite chlapci 30 3. miesto
08. október 1. kolo pohára ZsZK Kumite ml.žiaci/ky do 25 3. miesto
14. máj Majstrovstvá SR detí a žiakov 2016 Kata TEAM 2. miesto
07. máj Memoriál Jozefa Juhaňáka Kata chlapci 2. miesto
07. máj Memoriál Jozefa Juhaňáka Agility chlapci 3. miesto
07. máj Memoriál Jozefa Juhaňáka Kumite chlapci do 25 2. miesto
16. apríl Majstrovstvá ZsZK detí do 11 rokov + 4. kolo pohára Kumite chlapci do 25 3. miesto
09. apríl III.slovenský pohár žiakov Agility chlapci 1.miesto